A może by tak po prostu impreza firmowa?

Kiepsko opłacany pracownik zapewne nie będzie poprawnie wykonywał swoich zadań – jednakowoż nie rozchodzi się wyłącznie o pieniądze! Pamiętajmy, że aby sprawić, iż wszyscy nasi pracownicy będą radośniejsi, wydajniejsi, musimy dbać o ich poprawne kontakty z całą resztą podwładnych. Zatem niech w zarządzanej przez nas firmie pracują ci ludzie, którzy umieją jakoś dogadywać się nawzajem.

Manager restauracji

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Na nieszczęście w bardzo wielu przypadkach beznadziejna atmosfera pracy jest oczywistością. Zapewne nawet ten przedsiębiorca, który posiada biznes od miesiąca orientuje się, że ciężko dzisiaj utrzymać się bez solidnych pracowników, którzy na dodatek nie gryzą się nawzajem. Choć istnieją naturalnie sposoby, które powodują, iż nareszcie nasi pracownicy będą może nawet dobrymi kolegami. W takim razie – jak stworzyć ze swojego personelu prawdziwą drużynę?

Co jakiś czas strzałem w dziesiątkę jest spotkanie integracyjne – wspólne wyjście do restauracji. Zapewne jedzenie ( sushi chyby ) będzie smakowite, chociaż nie aż tak luksusowe jak to, które jadają krajowi politycy – afera taśmowa dobrze pokazała, iż polska scena polityczna lubi drogie jedzenie. Cóż, wszyscy kochają smaczne jedzenie, szczególnie gdy szef opłaca wszystko. Pamiętajmy, że restauracja (polecam tą restaurację w Białymstoku) powinna serwować takie potrawy, które spodobają się każdemu pracownikowi. Czyli w żadnym przypadku nie należy doprowadzić do tego, iż wegetarianin będzie miał możliwość tylko czegoś się napić, bo wszelkie potrawy będą mięsne. Uszanujmy gusta kulinarne wszystkich, to zaprocentuje. Coś jeszcze oprócz nawet najbardziej smakowitego jedzenia pod słońcem?

Lokale są sympatyczne, ale w sumie jest tak, że należałoby sprawić, iż wszyscy pracownicy spotkają się na nieco mniej formalnym gruncie. A więc firmowe wyjście do pubu czy ognisko za miastem są zdecydowanie godne uwagi. Cieszy, że obniża się liczba pracodawców, którzy szkodują pieniędzy na fajne wesele (dowiedz się więcej) – wyraźnie widać, iż rozumowanie naszych biznesmenów jest coraz bardziej światowej.

You may also like...