Akcesoria do czyszczenia pojazdu – jakie sprawdzą się najlepiej?

Proponujemy Państwu najwyższej klasy KOSMETYKI SAMOCHODOWE, wyróżniające się wyjątkowo skutecznym działaniem.Pośród naszych produktów znajdują się akcesoria do konserwacji wszystkich elementów auta – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, pochodzących od znanych światowych producentów.Proponujemy preparaty do pielęgnacji lakieru, kół, szyb czy tapicerki, które sprawią, że pielęgnacja i wybłyszczenie zakończy się doskonałymi skutkami, a samochód będzie wyglądał lepiej niż podczas wyjazdu z salonu.

parking samochodowy

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com
Tego miesiąca nasz sklep z KOSMETYKAMI SAMOCHODOWYMI, oferuje promocyjne ceny ŚCIEREK Z MIKROFIBRY. Ścierki z mikrowłókna stworzone zostały przy użyciu nowoczesnych technologii – to typ mikrowłókna, składający się z wyjątkowej mieszanki bardzo cienkich włókienek poliestrowych oraz poliamidowych.bezpłatne wejście (sprawdź tutaj)ferujemy niesamowicie chłonne mikrofibry, którymi bez wyciskania osuszysz cały samochód.

Jeśli masz ochotę poznać więcej informacji na ten wątek – odsyłam do tej strony, ponieważ odnajdziesz na niej dokładne dane, które wyjątkowo Cię zafascynują.

W ofercie mamy:

samochód marki Hyundai

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com

– puszysty, miękki, duży ręcznik z mikrofibry do osuszania pojazdu – pomarańczowy z czerwonym obszyciem; wspaniale usuwa wszelkie zanieczyszczenia i wchłania kurz, można używać go suchego albo lekko wilgotnego; – mięciutka ŚCIERKA Z MIKROFIBRY o strukturze zamszu do profesjonalnego użycia;- mikrofibrę o strukturze waflowej do osuszania karoserii; – szmatkę z mikrowłókna do mycia i czyszczenia szyb – wyjątkowo zaprojektowany splot tkaniny ułatwia usuwanie trwałego brudu;- mikrofibrę o budowie zamszu, do czyszczenia części szklanych, chromu, czyści i poleruje szyby bez pozostawiania zacieków oraz nadaje perfekcyjny połysk polerowanej powierzchni – zobacz Shine4Car.

Oprócz tego nasz sklep z KOSMETYKAMI SAMOCHODOWYMI proponuje też wyjątkowy zestaw szmatek z mikrowłókna nieodłączny przy konserwacji auta. Liczy 3 ŚCIERKI Z MIKROFIBRY: do lakieru, szyb oraz kokpitu. Każda ze szmatek posiada specjalną budowę, by jak najlepiej czyścić powierzchnie, do których są używane. Każda ze ścierek została dobrze oznaczona, po to, aby używając ich, osiągnąć jak najlepszy wynik. Używanie szmatek upraszczają naszyte kieszonki, gdzie wprowadza się dłoń i wygodnie pielęgnuje wybraną powierzchnię.

Więcej: #

You may also like...