Alternatywa dla tradycyjnego tatuażu – parę porad

Czy kojarzycie Zombie Boya, młodego człowieka z tatuażami? Wystąpił w teledysku, chodził po wybiegu… Jest dowodem na to, że tatuaże weszły na dobre do show biznesu. W chwili obecnej swoje ciała pokrywa tatuażami większa część gwiazd i choć nie wszystkie go pokazują trudno z trudem odnajdziemy celebrytę bez tatuażu.

Ale nie zawsze jest to ozdoba w dobrym guście. Melanie Griffith, która wytatuowała sobie imię byłego męża Antonio Banderasa w banalnym sercu, przez lata wygrywała konkursy na najbrzydszy tatuaż. Historię tatuaży znanej żony Radosława Majdana też wszyscy słyszeliśmy… Czy powinniśmy w związku z tym tatuować ciało na całe życie?

Zobacz więcej

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo, że osób z tatuażami na ulicach możemy zaobserwować sporo – dobrze to przemyślmy ten pomysł, z racji iż motyw na ciele tak szybko nie zniknie. Jeśli więc chcemy mieć tatuaż, który odda nasz charakter, na początek wybierzmy tatuaż (tatuaż szczecin) zmywalny. A wiedzmy, że najmodniejsze tatuaże nie przypominają kalkomanii z lat 90-tych. To prawdziwe dzieła sztuki.

Oczarowały nas już jakiś czas temu. Metaliczne tatuaże na wodę, które mogą utrzymywać się nawet do paru dni! Hit na punkcie którego zwariował świat gwiazd, blogerek i modnych kobiet. Urokliwie mienią się w promieniach słońca, podkreślając opalone ciało. Bransoletki na nogę, nadgarstek, niesamowite łańcuszki na szyję a nawet subtelne pierścionki – zależnie od naszej kreatywności, upiększyć możemy każdy fragment ciała. W każdym miejscu i o każdej porze roku prezentują się zjawiskowo! Nakleja się je prosto, toteż właściwie nie jest potrzebna instrukcja obsługi. Musimy tylko przyłożyć wzór do skóry i namoczyć wilgotną ściereczką. Lekko przytrzymać i voila możemy ruszać na podbój świata! Dowiedz się więcej .

Nie tylko tatuażem (zwłaszcza trwałym) jesteśmy w stanie podkreślić swoją osobowość. To może być ubiór, fryzura, a nawet akcesoria takie jak torebki, apaszki czy szaliki damskie. Posiadają tę przewagę nad tatuażami, że możemy je zmieniać codziennie, zależnie od panującej mody i humoru. Przeważnie odczuwamy większą potrzebę ich noszenia, wraz z nadejściem jesiennych dni. Warto jednak pamiętać, iż te wyjątkowo zmysłowe chustki idealnie sprawdzają się o każdej porze roku.

You may also like...