Billboardy sponsorskie – czy należałoby zdecydować się na tego typu sposób reklamy?

Billboard sponsorski, nazywany także planszą sponsorską, to ośmiosekundowa prezentacja telewizyjna nadawana razem z programem telewizyjnym i jego teaserami. Odpowiednio opracowane billboardy sponsorskie tworzą ciekawą alternatywę do zwyczajnych spotów reklamowych emitowanych w blokach reklamowych lub stanowić mogą ich przyozdobienie.

Bilboard

Autor: Marcel Ekkel
Źródło: http://www.flickr.com
Billboard sponsorski nadawany jest przed i po konkretnym programie telewizyjnym oraz przed i po jego zwiastunach. Razem z powtórkami programu pozyskuje się relatywnie dużą ilość emisji, przy czym istotne jest, iż blok sponsorski nie jest tak długi jak standardowy blok reklamowy. Całość nie może trwać więcej ( sklep z klimatyzatorami ) czasu aniżeli 25 sekund. Reklamy (czytaj pozycjonowanie seo) te mają pewne ograniczenia prawne naznaczone przez przepisy o fundowaniu programów telewizyjnych.

Ważne jest, aby były odmienne od pospolitych spotów reklamowych i dobitnie podkreślały sponsora, jednakże treść wizualna może być kreatywnie modyfikowana. Pewnym „skomplikowaniem” jest tutaj dość niedługi czas trwania samego billboardu i jego urzędowe okrojenia. Przedsiębiorstwa trudzące się tego typu reklamami egzystują i prężnie działają w każdym mieście. Wpisując w wyszukiwarkę hasło: „Billboard Warszawa” albo „Billboard Kraków” z pewnością odszukamy mnóstwo propozycji na ten temat – zobacz oferte bilboardów w Krakowie.

Żeby wybić się spośród pozostałych spółek a także mieć dobrą renomę na rynku, jednostki gwarantują zróżnicowane rozwiązania pomysłowe dla billboardów sponsorskich, a jednocześnie z zachowaniem ustanowień reklamowych, zasad sztuki filmowej jak również wszelkich zasad technicznych i jakościowych.

Billboard Kraków to również kreatywne dźwięki i poprawnie nagrana muzyka. Wszystko to wymaga obfitego nakładu czasu jak również pracy. Ażeby zaistnieć, nowatorska jednostka na rynku winna dobrze się rozreklamować. Dzięki temu błyskawicznie może zafundować sobie klientów tudzież bogacić się. Dobra do tego będzie reklama billboard Kraków, dlatego że ma wiele odbiorców. Ważkie jest również to, iż firmy zajmujące się tego rodzaju rzeczami nie naruszają praw autorskich.

You may also like...