Bożonarodzeniowe akcesoria w Twoim domu

Zastanawiasz się, jak wstawisz choinkę w swoim maleńkim mieszkaniu? Dziś podpowiemy ci trochę sposobów na to, jak będzie wyglądać maleńka choinka w mieszkaniu. Dodatkowo opiszemy koncepcję na świąteczne dekoracje. Sama borykam się z problemem wstawienia choinki do mojego mieszkania.

Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Musi być koniecznie żywa, nie cierpię sztucznych drzewek. Odnalazłam na szczęście na targu bardzo małe drzewko w doniczce, będzie rewelacyjnie wyglądać na jednej z moich małych komódek. Ma jakieś 40 cm wysokości. Upstrzę je samodzielnie upieczonymi pierniczkami. Później słodycze – dodatkowe informacje – zjem, a krzaczek dam w prezencie rodzicom do posadzenia w ogrodzie. Drzewko prezentuje się pięknie, ma woń lasu. Ciasteczka upiekłam wcześniej, trzeba je polukrować i zawiesić na choince.

W przypadku, gdy ktoś ma małe mieszkanie i nie jest rodzicem, w mojej opinii bez problemu może odpuścić drzewko, a postawić tylko na świąteczne przystrojenie mieszkania. Przecież drzewko jest tylko atrakcję dla najmniejszych dzieci. Dorośli mogą zamiast tradycyjnego drzewka podwiesić pod sufitem dużą gałąź jemioły, którą przyozdobią, albo zawiesić na drzwiach świąteczny stroik. Pomysłów jest sporo, a takie dekoracje także dodadzą piękna naszemu domowi.

Świąteczne dekoracje od home&you

Autor: home&you
Źródło: home&you

Wiele ciekawych koncepcji odnalazłam na blogu: . Jedna z tych, które zastosuję u siebie to stylowo wykonany stół z wielkim świecznikiem, albo wianki zawieszone na krzesłach, lub oknie. Czasem starczy położyć na stole kilka świerkowych stroików. A jakie pomysły na bożonarodzeniowy dom macie Wy, drodzy czytelnicy?

You may also like...