Branie kąpieli w słońcu i SPA pomaga zachować zdrowie

Opalanie w solarium nie stanowi zagrożenia, pod warunkiem wybrania profesjonalnego salonu. Bezpieczny salon solaryjny rozpoznaje się po jego personelu. Podczas pierwszej wizyty powinniśmy zostać spytani o ewentualne poparzenia słoneczne, alergiczne reakcje na słońce i choroby skóry. Profesjonalny oraz doświadczony personel zapyta także, czy zażywamy lekarstwa?

solarium

Zawsze trzeba słuchać propozycji doświadczonego personelu w kwestii dopasowania czasu do kolorytu skóry oraz indywidualnych cech – więcej tutaj.

Jeżeli myślisz, że ten artykuł jest wartościowy, koniecznie sprawdź ponadto szczegóły tutaj, wtedy z pewnością zapamiętasz większą ilość detali.

Jest to bardzo istotne w trakcie pierwszych trzech wizyt. Przed solarium skóra winna być umyta i bez nie pokryta żadnymi kosmetykami. Nie wolno używać żadnych perfum i innych zapachowych kosmetyków, zawierających składniki fotouczuleniowe. Przed opalaniem trzeba starannie zmyć makijaż.

Podczas opalania nie można narażać oczu. Trzeba chronić je zakładając specjalne okulary ochronne, które udostępnia gabinet solaryjny. Nie można opalać się w trakcie choroby, szczególnie przy zażywaniu antybiotyków, ani będąc pod wpływem alkoholu. Po skończonym seansie warto użyć kosmetyków do opalania. W trosce o skórę należy udać się do SPA i skorzystać z paru pielęgnacyjnych zabiegów.http://a2clinic.pl/stomatologia/ – http://a2clinic.pl/stomatologia/ -Jeśli odpowiednio przygotujemy się do wizyty w gabinecie SPA możemy przeżyć najlepsze Day SPA. Taką wizytę należy odpowiednio wcześniej zarezerwować z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Udając się do SPA nie wolno zapomnieć o stroju na basen i klapkach basenowych. Przed seansem należy przybyć wcześniej, aby mieć czas na zmianę odzienia i uzupełnienie ankiety dotyczącej przebytych chorób, przeciwwskazań do zabiegu. Gdy ktoś się spóźni seans będzie trwał krócej. W trakcie zabiegu w tle gra spokojna muzyka, światło najczęściej jest przygaszone, zwykle palą się świeczki i kominki z olejkami zapachowymi. Trzeba pamiętać, że przed wejściem do strefy SPA bądź gabinetu kosmetycznego na seans warto się odświeżyć, zmywając z ciała wszelkie kremy, olejki.

Doczytaj – day spa w warszawie

Podczas masażu można okryć się ręcznikiem. Gdy odczujesz zimno, poproś o dodatkowy ręcznik. Gdy nie chcesz masażu jakieś części ciała wystarczy o tym wspomnieć w trakcie zabiegu. Po masażu z olejkami zapachowymi warto wstrzymać się z wzięciem prysznica na parę godzin, ponieważ skóra lepiej wchłonie substancje odżywcze, stanie się nawilżona i delikatna.

solarium

Żeby przeżyć najlepsze Day SPA trzeba odpowiednio się do tego przygotować. Gabinety pielęgnacyjne służą pomocą swoim gościom. Każdy klient dostaje do dyspozycji swojego opiekuna, który pomaga przy doborze zabiegów i dobiera bezpieczne kosmetyki. Wyjeżdżając do SPA koniecznie należy wziąć ze sobą pozytywną energię i dobre nastawienie.

You may also like...