Butelka dobrego alkoholu jako upominek to niewątpliwie dobry pomysł

Gdy przychodzi czas rozdawania prezentów bywa, że jesteśmy skrępowani, bo często brak nam pomysłu, co kupić. Wybór upominków jest naprawdę trudny. Czasem jednak nie musi być to droga przez mękę. Jeśli obdarowujemy współpracowników/partnerów biznesowych, wtedy możemy pomyśleć o drogim alkoholu.

nalewka

Autor: cyclonebill
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno świetna okaże się na przykład nalewka korzenna. Możemy ją zapakować w ozdobną torebkęlub ot tak założyć na szyjkę butelki wstążkę i prezent gotowy. Jeśli chcemy dać taki prezent osobom, które u nas zatrudniamy dobrze zrobić przyjęcie i przy wyjściu dać każdej osobie butelkę, którą postanowiliśmy kupić. Dawanie prezentów nie musi być wielkim mistycznym przeżyciem, chodzi bardziej o to, że pamiętaliśmy o kimś i że chcemy kogoś czymś obdarować, a alkohol zawsze będzie odpowiednią opcją, nawet, jeśli osoba jest niepijąca, bo przecież dobrym alkoholem zawsze można poczęstować znajomych w naszym domu. Z tego powodu mimo wszystko alkohol to bezpieczna opcja jako prezent – porównaj tutaj.

Prezenty dla firm

nalewka

Autor: Kristian Bjornard
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli jesteśmy właścicielami firmy i chcielibyśmy żeby nasi pracownicy dobrze o nas myśleli, musimy pamiętać, by przy świątecznych okazjach kupować jakiś prezent firmowy – więcej informacji: Nalewka Tatrzańska – prezent firmowy. Warto stworzyć kosze upominkowe dla każdego pracownika. A pracownicy dobrze, żeby pamiętali, że powinni kupić coś szefostwu. Firmy, które są partnerami dla nas na sto procent również pomyślą o jakimś podarku świątecznym.

Jeśli masz ochotę przeczytać większą ilość wiadomości na opisywany temat, kliknij tu, to naprawdę świetne omówienie (https://www.winnicadwiegranice.pl/) prezentowanego zagadnienia.

Oczywiście upominek świąteczny dla firm, z którymi współpracujemy jest właściwym pomysłem. Powinniśmy wtedy zastanowić się czy dobrym prezentem dla obdarowywanych nie byłby któryś z naszych produktów. Jeżeli jednak jesteśmy firmą usługową to powinniśmy wymyślić coś innego. Jak można się domyślić nie jest to najłatwiejsze zadanie, ale da się je ogarnąć.

Musimy tylko w odpowiednim czasie przed świętami spisać listę tych, dla których musimy zrobić prezent. Powinniśmy również nie zapominać, że jeżeli dotrze do nas jakikolwiek upominek, to musimy za niego podziękować. Dobrze zrobić to przez telefon, a jeżeli brak nam na to czasu to warto przesłać liścik z podziękowaniem. Wszystko zależy od sytuacji, ale podziękowanie jest oczywiście konieczne.

You may also like...