Butelki dla maluchów: co obecnie znaleźć można na sklepowych półkach?

Nie wszystkie kobiety mogą karmić swoje nowo narodzone dziecko piersią. W takiej sytuacji potrzebna okazuje się butelka do karmienia malucha. W sklepach , które oferują artykuły dla maluchów jest jednak tak wielki wybór butelek przeznaczonych do karmienia, że kobiety mają naprawdę często trudności z wyborem.

Jakiego rodzaju więc butelki wybrać? Jaki wybrać do nich smoczek? W którym momencie życia kupić maluchowi pierwszy kubeczek , z którego dziecko będzie mogło pić? To najczęściej stawiane pytania przez młode mamy.

butelki dla niemowląt

Autor: essie
Źródło: http://www.flickr.com

W sklepach , z których oferowane są artykuły dla dzieci znaleźć można butelki wykonane ze szkła, z poliwęglanu, ale również z silikonu.

Kliknij ten link oraz zdobądź pomocne szczegóły (https://www.blyss.pl/serwis) na temat omawianej tutaj problematyki! Bez cienia wątpliwości faktycznie uznasz je za przydatne!

Obecnie mamy najrzadziej kupują butelki zrobione ze szkła, znacznie większą popularnością cieszą się butelki z silikonu. Jeśli już wybór butelki mamy za sobą, zostaje nam kupienie właściwego smoczka. Podobnie jak butelek również smoczków jest niezwykle duży wybór. Znajdują się wśród nich chociażby smoczki do butelek Lovi 9następna strona). Dostępne smoczki do butelek Lovi wyprodukowane są z silikonu, doskonale więc pasują do zrobionych z silikonu butelek. Ich zaletą jest głównie to, że zostały tak zaprojektowane, aby dziecko – ssąc smoczek – nie traciło naturalnego odruchu ssania.

Wraz z rośnięciem malucha niezbędna będzie nie tylko butelka zaprojektowana do karmienia. Przyjdzie taki moment, że pociecha będzie musiała zamienić butelkę na kubeczek. Do wyboru jest bardzo dużo rodzajów kubeczków dla dzieci.

Po przestudiowaniu tego materiału, polecam pizza pruszków pozostałe wiadomości na przedstawiany temat, które będą podobnie wciągające.

Ich wybór uzależniony więc od wieku dziecka. Dla nieco starszych dzieci, które zamierzamy nauczyć odrobinę samodzielności niezwykle przydatne okazują się kubeczki niekapki (ważny link). Kubeczki niekapki posiadają przede wszystkim jedną bardzo dużą zaletę: w momencie gdy pociecha go przechyli, nie jest możliwe, by znajdujący się w kubeczku płyn wylał się.

niemowlak, niemowle

Autor: Mirra Photography (Kristin Jona)
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest zaskakująco duży wybór niekapków. Wśród nich są między innymi kubeczki niekapki, których ustnik, a więc część, z której maluch pije, został zrobiony z miękkiego bądź z twardego tworzywa. Są również kubki niekapki określane jako 360 stopni. Tego rodzaju kubeczki nie posiadają ustnika, poza tym działają jak normalne niekapki z ustnikiem, czyli znajdujący się w nich napój nie wylewa się. Jaki rodzaj kubeczka wybierzemy, zależy więc tak naprawdę tylko od nas samych.

You may also like...