Chcesz błyszczeć na przyjęciu? Załóż biżuterię

W naszym życiu nieraz zdarzają się różnego typu oficjalne celebracje, na których chcemy dobrze się prezentować. Ślub kuzynki, chrzciny bratanicy, istotny bankiet w pracy. W tego typu sytuacjach, powinniśmy ogromny nacisk położyć nie jedynie na swój strój, ale również na biżuterię. Co najsłuszniej założyć? Gdzie nabyć ciekawe i niezbyt kosztowne eksponaty?

szmaragdy

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Jest na świecie dużo pięknych, lecz kosztownych kamieni – brylanty, szmaragdy czy szafiry – to najszlachetniejsze opcje. Jednak jeżeli nie stać nas na tego rodzaju biżuterię, mamy szansę zastąpić ją produktem znacznie tańszym.

Niniejszy artykuł wydaje się nieprawdopodobnie wciągający? Jeśli tak, to zobacz również pozostałe polecane (https://www.skalnik.pl/sprzet-turystyczny/akcesoria-turystyczne/akcesoria-turystyczne-kije-trekkingowe) treści, ponieważ są tak samo ciekawe i pochłoną Cię zupełnie.

W złotym wisiorku można zaaplikować cyrkon, który prezentuje się wspaniale, lecz nie jest bardzo kosztowny. Możemy spotkać całkiem sporo, wszelkich wariacji kolorystycznych tego kamienia – od pomarańczowego przez czerwony po czarny, najmocniej elegancki. Natrafimy na niego we właściwie każdym salonie jubilerskim, możemy także w określonym naszyjniku wymieniać kamienie, z rubinu na właśnie cyrkon.

Gdzie jednak najwłaściwiej robić zakupy tego rodzaju? Oczywiście, w każdym centrum handlowym znajdziemy salony z biżuterią, lecz ze względu na swoją lokalizację, marże przez nie proponowane są dość wygórowane. Z tego powodu najsłuszniej zakupować produkty w małych, prywatnych placówkach. Nawet jeśli konkretny wzór nie bardzo przypadnie nam do gustu, zawsze możemy zamówić swój wybrany model. Mało tego, jeśli posiadamy szmaragdy w spadku po naszej babci, jednak nie są one wkomponowane w biżuterię, możemy zamówić taki projekt u specjalisty.

Nic tak nie dokłada szyku każdej kobiecie, jak odpowiednio skompletowana biżuteria. Jeśli nie stać nas na drogie kamienie, należy nabyć stonowany, srebrny naszyjnik ozdobiony cyrkonem. Sprawunki najlepiej robić w małych sklepach, znajdziemy tam niższe ceny.

You may also like...