Chcesz być bardziej seksowna? Sprawdź proste sposoby na kuszenie innych

Rutyna w związku może przydarzyć się każdej, nawet bardzo kochającej się parze. Co wtedy robić? Mamy do wyboru wiele możliwości. Oczywiście wykluczmy te najbardziej drastyczne i nie zmieniajmy od razu wówczas, gdy pojawią się oznaki znudzenia partnera. Czasem nawet drobne zmiany mogą przynieść miłe efekty. Przykładem może być ubranie seksownej odzieży.

Mówiąc o seksownej odzieży zazwyczaj mamy na myśli seksowną bieliznę, niemniej nie tylko kuszący biustonosz może natchnąć męską wyobraźnię. Także pozostałe elementy garderoby, w tym seksowne koszulki – seksowne koszulki – mogą okazać się doskonałą przynętą. Podstawą jest rzecz jasna to, żeby odsłaniały w odpowiedni sposób poszczególne fragmenty ciała. I niekoniecznie działa tu zasada im mniej tym lepiej, chociaż oczywiście rzesza, zwłaszcza męskiego grona nie ma nic przeciwko niej. Sexi polega nierzadko na tym, że odkrywamy tylko ułamek, mały fragmencik biustu bądź bioder, by w ten sposób rozbudzić hormony odbiorcy i jego wyobraźnię.

Bez zwlekania zobacz na stronie (https://ekurtyny.pl/Przygotowanie-magazynu-i-hali-przemyslowej-na-okres-jesienno-zimowy-blog-pol-1536156742.html) podobne posty. Tam również znajdziesz coś ciekawego, gdyż prezentuje ona podobną tematykę.

Ważną kwestią jest również oczywiście kolor. Nie ulega wątpliwości, że za najbardziej seksowny kolor uznawany jest czerwony. Jednak – na przykład w przypadku bielizny, tak samo atrakcyjnie prezentuje się czerń czy przeciwnie – biel. Niebagatelne znaczenie ma w tym względzie także … rozmiar. Tak właśnie, warto powtórzyć w tym miejscu często ogłaszany slogan – rozmiar ma znaczenie.

bielizna nocna

Autor: Miran
Źródło: Akrobatka.pl
Jak ma się to do wspomnianych koszulek? Otóż nie ma wątpliwości, że najbardziej seksi prezentują się te, które są dopasowane i ładnie przylegają, pobudzając naszą wyobraźnię. Aczkolwiek oczywiście najlepiej jeżeli idzie to w parze z nie mniej seksowną sylwetką. Mało kiedy podniecamy się na widok osób ubranych w zbyt duże rzeczy, wiszące na człowieku niczym na wieszaku. Jeżeli chcemy być seksi, postarajmy się, żeby ubranie ładnie przylegało do ciała. I nie chodzi rzecz jasna o to, żeby spod fałd tkaniny wylewały się fałdki zbędnych kilogramów – wszystko winniśmy odpowiednio wyważyć. Ogólnie jednak, im bliżej ciała tym lepiej. Pamiętajmy także na zakończenie, że to czy jesteśmy odbierani za seksowną osobę, zależy w znacznej mierze od tego czy się za taką sami uznajemy. Nawet najbardziej kuszące ciało jeśli nie towarzyszy mu błysk w oku za seksowne z pewnością nie zostanie uznane.

You may also like...