Ciekawe i kolorowe dodatki

Wielobarwny akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić charakter całego stroju. Dodatki w przyciągającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają wzrok, lecz mogą też wiele powiedzieć o osobie, która je nosi.

Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary słoneczne kojarzą się nade wszystko z latem, lecz można je naturalnie zakładać bez względu na porę roku. Choć z pewnością nie należą do rzadko spotykanych dodatków, to na przekór pozorom wcale nie muszą być nudne. Okrągłe lenonki, klasyczne albo z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko zależy od tego, jaki styl ubioru preferujemy. Osoby, jakie pragną odznaczyć się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w intensywnych barwach albo wybrać interesujący deseń, jak np. paski, kropki lub serduszka.

Zwolenniczki tego ostatniego wzoru bez problemu znajdą również oprawki w tym kształcie. Oczywiście okulary słoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może pokazać charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to spełni torebka. Przyjęło się, iż te na lato powinny być pastelowe, natomiast zimą chętniej sięgamy po torebki brązowe albo czarne. Dobrze jednak mieć na uwadze także bardziej odważne kolory bądź wesoły wzór. W ten sposób nudny dodatek będzie ciekawym elementem ubrania.

Coś dla mężczyzn

Jednym z głównych elementów garderoby każdego gustownego mężczyzny jest z pewnością garnitur. Oczywiście trudno z nim poszaleć, jeżeli chodzi o kolory, lecz możemy odrobinę ten oficjalny strój ożywić, np. krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a więc małą dziurkę w klapie marynarki. Kiedyś ozdabiano ją kwiatem, współcześnie jego miejsce zajmują pinsy, czyli eleganckie znaczki, jakie również dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- zapoznaj się z pinsami. Oprócz tego możemy też wybrać pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczególnie uroczyste okazje mężczyźni mogą wybrać spinki do mankietów, które wcale nie muszą być sztampowe i mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej. Dobrze przy tym nadmienić, iż pinsy na zamówienie również można dostosować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający w ten sposób garnitur. Jak się okazuje, także elegancki ubiór można trochę ożywić oraz przełamać jego charakter, a sposobów jest wiele. Rzecz jasna trzeba pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy powinny być stonowane- jak zamówić pinsy.

You may also like...