Ciekawe pomysły na prezent

O każdej porze roku jesteśmy zapraszani na dużo wszelkich imprez okolicznościowych. Komunie, wesela, urodziny, rocznice, na każde z nich wypadałoby przynieść ze sobą jakiś upominek. Jeżeli wybieramy się do znanej nam persony, nie jest to żaden kłopot, ciężej jeśli jubilatem ma być ktoś, kogo gusta są nam nieznane. Oto parę pomysłów na prezenty dla osób różnej płci.

Jeśli musimy znaleźć prezent dla mężczyzny, dobrze by było wybrać coś z jednej strony ciekawego, z drugiej jednak nie do końca formalnego – zobacz. Za każdym razem dobrym pomysłem jest zakup jakiegoś alkoholu z najlepszej półki. Czterdziestoletnia szkocka, Wyśmienite, włoskie wino, a może Brandy? To wszystko zależy od ciebie. Jeśli nie znasz się na tym, za każdym razem możesz zapytać sprzedawcę o opinię. A może twój solenizant nie ma popielniczki? Jeżeli jest personą palącą papierosy, to także może być świetny prezent dla mężczyzny – popielniczka dobrze znaleźć coś stonowanego, z dobrego materiału. Może porcelanowa popielnica z logiem ukochanej drużyny piłkarskiej? Jeśli obdarowywana persona nosi garnitury, warto byłoby zainwestować w elegancki krawat, najlepiej ze szlachetnego materiału, na przykład satynowy.

prezent-obrazek

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Kobiecie o wiele prościej coś ofiarować prezent dla mężczyzny bowiem prędzej może się wydać niedopasowany. Piękna apaszka, ciekawa broszka, a może pierścionek? Miejmy na uwadze tylko, aby to były wysokiej klasy produkty, nie wypada bowiem kupić jubilatce czegoś niskiej jakości.

Ukochanym trunkiem większości przedstawicielek pięknej płci, jest wino. Jeśli chcemy je nabyć, warto najpierw zorientować się w gustach, zdarzają się bowiem kobiety, które wprost nie znoszą słodkich napitków.

Jeśli masz ochotę zbadać sprawę, poznaj nasz kolejny wpis, w którym czeka na Ciebie kompleksowa informacja. Rozwieje ona wszelkie Twoje niepewności.

Nawet jeżeli obdarowywana pani jest palaczką, raczej unikajmy zakupu popielniczki, takie akcesoria nie są atrybutem kobiet. Cokolwiek byśmy nie nabyli, warto pamiętać, aby zawsze dodać do tego wiązankę kwiatów, bowiem nie wypada udać się bez tego do solenizantki. Unikajmy jednak roślin doniczkowych, pomimo iż są znacznie bardziej solidne.

Nie można udać się na ważną uroczystość z pustymi rękami, z tego powodu dobrze kupić coś odpowiedniego. Prezent dla mężczyzny lub kobiety to nie jest problem, jeżeli oczywiście będziemy pamiętać o kilku zasadach. Nie nabywamy popielniczki dla kobiety a kwiatów dla pana, niezależnie od tego, jakiej sami jesteśmy płci.

You may also like...