Co dać na nieodległy ślub jako prezent?

Najczęściej na ślubie dajemy pieniądze i piękne kwiaty, choć ostatnimi czasy popularne jest to, aby zamiast kwiatów przywozić ze sobą dobre książki, łakocie albo jakiś alkohol. Miejmy na uwadze, że w bardzo wielu przypadkach jakby nie patrzeć chcielibyśmy kupić coś jeszcze. Niektórzy młodzi zwykli wychodzić z założenia, iż jakby nie patrzeć prezenty są bez sensu, bardziej wskazana jest kasa, lecz nie jest powiedziane, że to musi być w każdym przypadku obowiązujący standard. Zatem: jakie prezenty są wprost wymarzone jeżeli wchodzi w rachubę ślub takich osób, które nie są tylko dalekimi krewnymi?

opakowanie na prezenty

Autor: drcw
Źródło: http://www.flickr.com

To może mocno wskazane są tak jakby sentymentalne upominki? Na przykład przygotowanie najfajniejszych zdjęć, włożenie do gustownego albumu może sporo dać. Zwróćmy uwagę, że typowe fotki w dalszym ciągu są pożądane. Niby w XXI wieku bardzo rzadko drukuje się fotki, rządzi FB, lecz tym bardziej utwierdza wszystkich w przekonaniu, iż fotografie są miłym prezentem ślubnym. Efekt będzie jeszcze kapitalniejszy jeżeli zdecydujemy się zamówić grawerowanie zdjęć, ta usługa da sporo dobrego, to pewnie jasne. Może fajnym prezentem będzie przykładowo bon do np. salonu masażu albo noc w dobrym hotelu? Tego typu pomysłów na prezenty, nieco bardziej materialnych tak naprawdę można podać w setkach. Zasadniczo to sytuacja jest, że trudno o prezent, który będzie kompletnym niewypałem. Co jak co, lecz pewnie nie jesteśmy nierozważni, pozbawieni taktu, a więc nie damy dziwnego prezentu. No dobrze, to co jeszcze tak naprawdę warto podarować takiej parze, która jest naprawdę nam bliska?


Zapewne jesteśmy odrobinę nieprzeciętnymi ludźmi, no przynajmniej takie mamy mniemanie na swój temat. A więc strzałem w dziesiątkę będzie jakiś oryginalny prezent ślubny, lecz naprawdę fajnie odróżniający się od reszty.

Czy przeczytany wątek jest ciekawy, ale masz chęć na kolejne? Pragniesz poznać link referencyjny (http://drukxl.pl/31-pieczatki-kieszonkowe)? W takim razie zapraszamy – trzeba jedynie kliknąć myszką.

Może na przykład kupienie u dobrego rysownika karykatury biorących ślub wywoła ogromny uśmiech? Mocno realne: jeśli zatem interesuje nas nieprzeciętna karykatura, wystarczy podesłać rysownikowi fotografię, a on będzie wiedział w jaki sposób zrobić z tego pożytek. I tak najbardziej istotne jest to, że przynajmniej pamiętaliśmy o młodych i życzymy im jak najlepiej.

You may also like...