Co powiesz na ślub za granicą?|Marzyłaś być może o ślubie za granicą?

O

d kiedy sięgasz pamięcią od zawsze pragnęłaś być szczególna. Wiadomo, nie rzecz w jakimś wywyższaniu się, najzwyklej w świecie pragnęłaś, by twoje życie nie było mało ekscytujące, chciałaś aby niosło w sobie jakieś istotne wartości. Już w szkole miałaś odmienny sposób bycia i często własne zdanie. Miałaś ambitne plany, a niektóre z nich już zrealizowałaś. Czas na kolejny – ślub cywilny.

Jak znając jednakże ciebie nie zdecydujesz się na normalną ceremonię w urzędzie, lecz będziesz poszukiwać takiego miejsca, ażeby było wyjątkowo. Dumasz, iż najlepiej byłoby zrobić to może na statku, podczas rejsu dookoła globu. Albo jeszcze lepiej – lot dookoła świata, lądowanie w jakimś ciekawym miejscu i tam cała ceremonia.

Sprawdź - ślub cywilny za granicą

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Oczywiście, może tak to zorganizować, ale od razu zdajesz sobie sprawę z niełatwego położenia, organizacji, którą bardzo trudno przeprowadzić. Sam wyjazd może nie jest tak problematyczny do zaplanowania, ale co zrobić, kiedy już będziemy na miejscu. Jednakowoż poszukujesz dalej, bo taki masz temperament i nareszcie trafiasz na, co zdecydowanie przypadło ci do gustu – ślub cywilny za granicą.

Dumasz, no lepiej chyba być nie może, szczególnie, że przeglądasz kuszącą ofertę, i widzisz ślub na Mauritiusie czy na Bali, uroczystość na Maledywach czy Sri Lance… Myślisz: Cudownie, świetny pomysł. Rozpoczynasz wgłębiać się w temat i dowiadujesz się, iż takie uroczystości ślubne to w niektórych miejscach prawdziwa turystyczna wizytówka. Tak to wygląda w Las Vegas (niekiedy się o tym słyszy), ale także na Hawajach i na Sri Lance.

Z tego, co już wiesz są to miejsca dość popularne, a ty wolałabyś w miejscu mniej komercyjnym. Wstukujesz na klawiaturze ślub cywilny za granicą venicespecial – ciekawy serwis, a już za chwilę znajdujesz oferty skrojone dla twoich potrzeb. Dowiadujesz się, także, iż jeśli tylko pragniesz wziąć ślub cywilny możesz go wziąć w prawie każdym miejscu na świecie.

Jesteś zachwycona, musisz jeszcze podzielić się z tą wspaniałą wiadomością ze swoim partnerem. Myślisz, że będzie zadowolony tak jak ty, macie identyczne charaktery, oboje lubicie być w podróży, a również żyć po swojemu – pobierz newsletter. No ale jest także inna ważna sprawa, powinnaś powiadomić o tym najbliższa rodzinę… Albo lepiej nie, wybierzecie się po prostu na wakacje, a po powrocie ogłosicie tę nowinę. Macie pewność, iż się nie obrażą… Pewnie nie, wiedzą bowiem, że po was spodziewać się można różnorodnych dziwnych, acz ciekawych pomysłów!

You may also like...