Co takiego posiada biżuteria ze srebra, że jest tak często kupowana?

Srebro jest metalem szlachetnym, raczej tanim, a przy tym prostym w obróbce. Przez kilka tysięcy lat przygotowywano z niego naczynia stołowe, kielichy, tace, misy oraz talerze, zapinki do pasów, klamry do ubrań, a także ozdoby dla panów i pań. Srebro służyło jako środek pieniężny, wybijano z niego też monety. Do dzisiaj jest stosowane jako lokata kapitału. Aktualnie jest użytkowane w wielu dziedzinach przemysłu, a w jubilerstwie prowadziprzewagę.

sprawdź więcej na www

Autor: Christina Clendenin Tate
Źródło: http://www.flickr.com

Biżuteria srebrna (hurtownia biżuterii srebrnej) jest nadzwyczajna chociażby ze względu na właściwości samego srebra – ma ono właśnie działanie bakteriobójcze – polecana strona . W związku z tym na przykład srebrne kolczyki nie będą tak podrażniać uszu, jak sztuczne. Po drugie srebrna biżuteria w skonfrontowaniu ze sztuczną, o wiele lepiej znosi upływ czasu. Srebrną biżuterię wystarczy tylko czasem dobrze wyczyścić jeśli zaczernieje. Najskuteczniejszą, a równolegle najmniej inwazyjną metodą czyszczenia tej biżuterii jest oczyszczenie jej wykorzystując procedurę elektrolizy, innymi słowy na dno plastikowego albo szklanego naczynia kładziemy folię aluminiową, później nalewamy parę litrów wrzącej wody „przyprawionej” kilkoma łyżeczkami soli. Po pewnym czasie do naczynia z wodą wkładamy biżuterię. W zależności od szczebla pobrudzenia, na rezultaty trzeba wyczekiwać od kilku minut do kilku godzin. Srebrna biżuteria jest ogólnodostępna, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę biżuteria sklep internetowy, by odnaleźć wszystkie dodatki jakie zamierzamy kupić. Propozycja tych sklepów jest wielka, zestaw nie do obejrzenia przez jeden dzień, więc pewnie każdy znajdzie coś dla siebie.


Ale, gdy szukasz tylko srebrnych dodatków wtedy do hasła biżuteria sklep internetowy wystarczy dopisać srebrna i przeniesiemy się w rzeczywistość jubilerskich nowin. Biżuteria srebrna to autentyczna kopalnia najróżniejszych stylów. Różne rodzaje srebra (na przykład: srebro matowe, srebro rodowane) oferują odmienne cechy oraz design. Dlatego też, wskazane jest aby eksperymentować wielorakimi srebrnymi modułami biżuterii, aby odnaleźć swój własny unikalny styl.

You may also like...