Czasy na sklepy z używanymi ubraniami

Chcesz być oryginalna, chcesz stroić się po swojemu, ale znane sklepy proponują jedynie skrojone dla wymagań większości ubrania? Nie chcesz prezentować jak cały tłum, nie chcesz być jak osoba z gazetki promocyjnej. Zdajesz sobie sprawę, czego możesz się spodziewać, gdy wybierzesz się do popularnego sklepu z odzieżą, a co jak chcesz odnaleźć swój styl?

Najlepszym rozwiązaniem są lumpeksy, co oznacza sklepy z odzieżą używaną. Chociaż zawsze było ich w Polsce sporo, to w ostatnich latach nastała najprawdziwsza moda na taki rodzaj

Kolorowy sweter

Autor: mike krzeszak
Źródło: http://www.flickr.com

odzieży. Przyczyn jest kilka. Najważniejszy z nich – a jakże! – czynnik ekonomiczny. Ubrania w lumpeksie są naprawdę niedrogie, stać na nie wszystkich, także osobę z niezbyt dużymi dochodami.

Dlatego też, gdy zapowiadany jest dowóz nowej odzieży to przed lumpeksem tłoczą się długie kolejki ludzi, którzy chcą znaleźć coś stosownego dla własnych] potrzeb. Co ważne, iż, w takim sklepie zakupić wszystko: od bielizny (chociaż nie wszędzie dostaniesz bieliznę) po kurtki na zimę. Znajdziesz spodnie, eleganckie swetry damskie czy swetry proste damskie (wizytowe swetry damskie), rozpinane koszule, swetry rozpinane damskie czy swetry wiązane damskie i tak dalej i tym podobne (swetry wiązane dla pań).

Kolejki, które tworzą się przed lumpeksami nie wynikają jednocześnie nie tylko z

Manekin na wystawie sklepu odzieżowego

Autor: Iqbal Osman
Źródło: http://www.flickr.com

czynnika ekonomicznego. Wiele osób udaje się tam, ażeby właśnie znaleźć jakieś niecodzienne, oryginalne ciuchy. Najczęściej chodzą tam młode kobiety, które dość mają masówki, nie chcą ciuchów, które widzą na każdym kroku, pragną czegoś niezwykłego i unikalnego.

Coraz częściej w związku z tym warto pojawiać się w lumpeksie bardzo szybko, zaraz po nowej dostawie, bo jeśli zawitamy w późniejszym terminie możemy być przekonani, że zostaną nam gorsze partie towaru.

Chociaż jest coraz więcej tych punktów to jednakowoż stali bywalcy wiedzą, kiedy najlepiej się udać, gdyż tam istotnie czekają najlepsze partie odzieży. Jak coś się zapowiada to idzie fama po mieście i następnie już od samego rana wyczekują kobiety, starsze i młodsze, na to, co zostanie im zaoferowane.

Wydaje się, że moda na lumpeksy nigdy nie zniknie, ponieważ pomijając czynnik ekonomiczny bardziej od wszystkiego liczy się oryginalność.

Jeżeli myślisz, że informacje w sieci nie są pełne, to przejdź do linku, gdzie odnajdziesz dokładne omówienia zagadnień – link jest tutaj.

Gdzie, jak nie w lumpeksie odnajdziesz coś starego, ale unikatowego, gdzie, jak nie tam odkryjesz ciuch, który oczaruje koleżanki?

You may also like...