Czy aby na pewno warto zorganizować przyjęcie komunijne własnego dziecka w lokalu?

Moim skromnym zdaniem często realia są takie, że posiadamy małe mieszkanko, w którym trudno zorganizować duży obiad, nie mówiąc już o komunii.

I dlatego rośnie liczba spotkań komunijnych, które są organizowane w lokalach. Akurat według mnie takowe wyjście jest świetnym posunięciem. Osobiście myślę, że jeśli komunia święta, to tylko w restauracji. Potrafię zrozumieć aspekt pieniężny, lecz w wielu przypadkach pieniądze bez problemu by się odnalazły. A przynajmniej takie mam spostrzeżenie.

kelner obsługujący przyjęcie

Autor: Alan Light
Źródło: http://www.flickr.com

W sumie wcale nikt nie powiedział, że komunie to w każdym przypadku duży koszt.

Jeżeli omawiany materiał Cię zaintrygował, to kliknij ten odnośnik, to bardzo użyteczny artykuł, który opisuje pokrewne kwestie.

Jeśli się rozejrzymy, trafimy na fajną knajpę, w której przyjęcie będzie znośnym wydatkiem. Nie wmawiam, że to najzupełniej nie (więcej opinii na ten temat)duży wydatek, ale nie jest tak źle, drogo. Interesującą alternatywą jest z cała pewnością wynajęcie sali, a później pichcenie na własną rękę, z pewnością to ekonomiczniejsze wyjście, ale czy z pewnością komfortowe? Chyba lepiej rozejrzeć się za niedrogą, lecz fajną knajpą z fajną muzyką, do znalezienia na !

Zapewne w każdym polskim mieście funkcjonuje wiele punktów restauracyjnych, w których zainteresowany ma okazję zamówić przyjęcie okolicznościowe albo zorganizowanie stypy. Tak naprawdę nie mam dużego obeznania w poszukiwaniu lokali, ale nie napiszę, że trafienie na odpowiednią restaurację, która wyspecjalizowała się w organizowaniu imprez okolicznościowych, tak naprawdę nie jest dużym kłopotem. Na co szczególnie zwracać swoją uwagę, jeśli poszukujemy restauracji? Cóż, i tutaj raczej nie mówimy o dużym problemie…

Po prostu trzeba zwracać baczną uwagę na smak jedzenia, jego wielkość, obsługę oraz naturalnie cennik. Na lokalu nie powinniśmy za bardzo oszczędzać, lecz zapewne wynajem eleganckiego przybytku również nie ma większego sensu. A w przypadku dużych miast: Poznań, Gdańsk, etc., poszukiwałbym lokalu drogą internetową. W takim razie: jeśli za jakiś czas Twoje dziecko nareszcie czeka komunia, na poważnie zastanów się, czy być może bardzo dobrym wyjściem nie byłoby urządzenia przyjęcia w lokalu. Myślę, że to znakomity pomysł.

You may also like...