Czy DJ na weselu to dobre rozwiązanie? A może lepsza orkiestra?

Muzyka na przyjęciu weselnym jest niezwykle ważną sprawą. W bardzo wielu przypadkach to właśnie od muzyki uzależniona jest zabawa. Zgodnie z tradycją polską przyjęcie powinno wiązać się z huczną zabawą przez całą noc, podczas której goście mają okazję tańczyć przy biesiadnej muzyce. Dodatkowo bardzo często w trakcie tańców mają miejsce różnego rodzaju zabawy. Na młodej parze spoczywa obowiązek wyszukania właściwej osoby, która zapewni niezapomnianą zabawę przy odpowiedniej muzyce.

Muzyka

Źródło: http://www.sxc.hu/
Znalezienie właściwej muzyki w znacznej mierze zależy od gustów organizujących przyjęcie. Niektórzy uważają, iż udana zabawa może mieć miejsce wyłącznie przy dźwiękach disco-polo, które niewątpliwie jest popularne podczas polskich wesel. Niektóre osoby jednak zdecydowanie wolą np. muzykę z lat siedemdziesiątych. Ten wybór uzależniony jest jednak w głównej mierze od muzycznych gustów państwa młodych. Mnóstwo ludzi zastanawia się również, czy (więcejo tym- bazalt.pl)podczas wesela powinien grać zespół na żywo, czy też korzystniej będzie wynająć dj’a. Są to dwie najczęściej wybierane możliwości w tym względzie.

Coraz więcej ludzi zamierza zlecić przygotowanie muzycznej oprawy dj’owi. Warto dowiedzieć się, jakie są plusy i minusy takiej decyzji.

Zabawa na sali weselnej

Autor: EMILIE RHAUPP
Źródło: http://www.flickr.com

Dj podczas wesela zapewnia muzykę z płyt lub bezpośrednio z komputera (odnośnik). Wielkim plusem jest w tej sytuacji bardzo duża szansa wyboru repertuaru. Zamawiając dj’a można mieć bezpośredni wpływ na dobór i styl granych piosenek, a dzięki bogatemu repertuarowi uczestnicy sami dodatkowo mogą sobie zamawiać i wybierać ulubione utwory, jakie będą grane na weselu.

Istotną sprawą w trakcie przygotowywania wesela są bez wątpienia finanse.

Namawiamy Cię do przejrzenia kolejnego postu na podobny temat – tam wyszukasz ekstra treści. Zatem idź do serwisu choinki żywe hurt i ciesz się nimi.

W tym przypadku dj wydaje się być znacznie tańszą alternatywą. Po pierwsze pracuje on sam, zatem nie musi dzielić się swoją gażą z innymi osobami. Kolejna kwestia to fakt, iż nie śpiewa ani nie gra na żadnych instrumentach. W związku z tym cena, którą dj zainkasuje za całonocne przyjęcie będzie znacznie mniejsza.

Osoby, które organizują wesele, Wrocław powinni jednak należycie zastanowić się nad doborem odpowiedniego dj’a (sprawdź – dj na wesele Wrocław). Na rynku jest bardzo dużo ofert, jednakże nie każda okaże się trafiona. Spróbujmy więc sprawdzić szczegółowo, czy wybrany dj rzeczywiście zagwarantuje nam doskonałą zabawę do białego rana.

You may also like...