Czy opłaca się zamawiać towary bezpośrednio u chińskich dostawców za pośrednictwem serwisów aukcyjnych? Jakie są plusy oraz minusy?

Nabywanie produktów w Chinach to wciąż bardziej powszechna forma robienia zakupów za pośrednictwem internetu. Jeszcze jakiś czas temu taka forma transakcji byłaby dla części osób czymś trudnym do wyobrażenia, a dziś to niemal już codzienność. Dziś bowiem nabywanie towarów w Azji jest podobne do kupowania na naszych popularnych serwisach aukcyjnych.

kontenery, transport

Źródło: http://sxc.hu/
Samo zamawianie nie zajmuje więcej czasu, oprócz tego nie trzeba znać nawet języka lokalnego ażeby móc tego typu transakcji dokonać. Bez problemu posiadając kartę płatniczą najlepiej od konta walutowego w dolarach by nie ponosić dodatkowych kosztów za przewalutowanie, jak też posiadając podstawową znajomością języka angielskiego będzie można bez problemu kupować rzeczy w Chinach.odkryj stronę obroże dla psaJak to wygląda z bliska oraz jakie są plusy i minusy?

Zazwyczaj kiedy szukamy konkretnego produktu do kupienia przeglądamy różnego rodzaju polskie strony w sieci w poszukiwaniu najlepszej pod względem ceny oferty. Jednak może warto zwiększyć zakres takich poszukiwań oraz sprawdzić towar bezpośrednio u producenta. Wszak większość rzeczy robionych jest w Chinach. Można w ten sposób oszczędzić dość sporo. Jeśli interesują nas przesyłki z Chin trzeba sprawdzić dostępność oraz ceny takich artykułów na jednej ze stron aukcyjnych w sieci – .

Istnieje parę takich, jakie są specjalnie przeznaczone dla klientów międzynarodowych i na nich z pewnością najprościej się zamawia. Kupowanie różnego rodzaju artykułów z Azji jest opłacalne dlatego, że ceny produktów są z reguły niższe, łatwo możemy także znaleźć takie oferty, gdzie przesyłka jest darmowa, co w dodatkowy sposób pozwala oszczędzić. Wiadomo, iż bardziej opłaca się zamówić większą ilość towaru. Nie chodzi zaraz o to by zamawiać całe kontenery z Chin , ale niektóre, szczególnie małe artykuły właśnie oferowane są w ilościach prawie hurtowych dlatego też lepiej będzie robić takie zamówienia wspólnie z inną zainteresowaną danym produktem osobą.

kontenery, towary, ładunek

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Prócz niskich cen towarów oraz często darmowej przesyłki, ważne jest również to, że w dostarczonych paczkach często występują różne gratisy. Jest to miły dodatek, za jaki nie trzeba płacić. Na przykład gdy zamawiamy telefon często jest tak, że folię chroniąca ekran dostajemy za darmo.

Przeczytaj więcej detali, a zobaczysz podobne treści, które z pewnością również Cię zaintrygują. Nie zwlekaj więc i użyj linku chemia tychy.

Warto natomiast powiedzieć o tym, że zamawianie produktów z tak daleka to również dłuższy okres oczekiwania, czasami około dwa miesiące. Dlatego jeśli trzeba nam czegoś na szybko, to tego typu forma zakupów nie jest dla nas. Natomiast w innym razie nic nie stoi na przeszkodzie aby spróbować.

You may also like...