Czy orientujesz się jaki jest kluczowy element wystroju mieszkania, bez którego także najlepsze dodatki będą wyglądać źle?

W życiu niemal każdego człowieka prędzej czy później nadchodzi taki czas, kiedy może w końcu urządzić swoje własne wytęsknione miejsce zamieszkania. I nie ma tu znaczenia, czy jest nim garsoniera czy ogromny dom.

Ważne jest, że jest ono nasze własne, jedynie my mamy wpływ na jego wygląd, na użytą w czasie urządzania paletę kolorystyczną czy dodatki. Godzinami potrafimy przeglądać broszury promocyjne, strony z inspiracjami, chodzić po sklepach z artykułami wnętrzarskimi i nawet gdy nie wystarczy nam pieniędzy na upragnione i wybrane elementy dekoracji – marzymy i niecierpliwie oczekujemy zmiany tego stanu. W ostatnim czasie trendy w designie sprzyjają młodym ludziom, którzy ciężką pracą dorobili się własnego mieszkania. Niezwykle popularne są dodatki czy meble stylizowane na miniona epokę, a jeszcze lepiej starocie znalezione na giełdach i bazarach. Ich odnawianie sposobami tzw. DIY oferuje dodatkowo mnóstwo zabawy i niesie ogromną satysfakcję. Bardzo często zdarza się jednak, iż w szale wybierania nie pamiętamy o podstawowym elemencie nadającym wnętrzu charakter. Jest nim światło.

Nowa kolekcja oświetlenia Caramella

Autor: Caramella
Źródło: Caramella

Oświetlenie gra kluczową rolę w tworzeniu klimatu. Potrafi wizualnie rozgrzać nawet najbardziej ponury pokój. Przede wszystkim pomyślmy o pomieszczeniach, w których przebywać mamy zamiar najwięcej czasu.

Jeśli chcesz odnaleźć dodatkowe artykuły wiążące się z opisywanym tutaj zagadnieniem, zobacz ofertę na stronie prezentującym analogiczne materiały.

Są nimi pokój sypialny (bardzo często to jedyny pokój w garsonierze) oraz kuchnia i łazienka. Lampki do sypialni zazwyczaj ma każdy. Podobnie bywa z lampami sufitowymi.

Jednak w trakcie przeglądania stron wnętrzarskich warto zauważyć jak ciepło prezentuje się sypialnia z dodatkowym oświetleniem w postaci lampek przypominających te choinkowe. Albo, o ile miejsce pozwala na wstawienie stołu roboczego, jak fenomenalnie wyglądają na nim lampki biurowe. Oświetlenie łazienki czy kuchni, stanowi wielokrotnie niebagatelny problem.

Zanim wybierzecie paletę kolorystyczną ścian – pomyślcie o odpowiedniej instalacji elektrycznej, która spełni wasze „świetlane” wymagania 😉

You may also like...