Czy też „puszysta” osoba powinna mieć w każdym przypadku problem z wybraniem odzieży?

Osoba „puszysta” musi stroić się tak, żeby zaakcentować swe atuty.
Czarny odcień, jak wiemy, wyszczupla. Podobnie działają także wszystkie ciemne barwy.

proces

Autor: Lőrincz Raul
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zależy kobietom, żeby zatuszować kilka niepotrzebnych kilogramów, musi wybrać odzież dla puszystych, która jest zachowana w podobnej tonacji. stylizacje można by naturalnie przełamać paroma barwnymi dodatkami, przykładowo jakąkolwiek ozdobą. Nie trzeba usuwać ze swej szafy odzieży pastelowej, należy się także starać, aby zakładane ubrania cechowały się zbliżoną kolorystyką. Jeżeli nie masz idealnej figury, ale kochasz spódnice, nie powinnaś z nich rezygnować. Zbyt obszerny brzuszek można by doskonale zakamuflować sukienką odcinana pod biustem oraz zaznaczyć w ten sposób walory swej figury. Trzeba zrezygnować także z workowatych ubrań. Trzeba postawić na obcisłe spódnice uwydatniające talię.

tuv, certyfikacja wyrobów i usług
Wybierać trzeba sukienki, które posiadają grube ramiączka, lecz są pozbawione niepotrzebnych ozdób. Najlepiej, aby długość spódnicy kończyła się nad kolanem. Należy koniecznie zakładać buty na obcasie albo grzałka do piekarnika na koturnie, ponieważ bardzo dobrze wyszczuplają one nogi. Jeżeli chcesz perfekcyjnie wyglądać, niezwykle pomocna będzie bielizna wyszczuplająca. Nie należy jednak oczekiwać cudów, gdyż nawet najlepszej klasy produkty nie spowodują tego, że skurczysz się niespodziewanie o parę rozmiarów.

Skutecznie tego typu bielizna wygładzi nierówności i wałeczki, a figura będzie przedstawiała się o wiele korzystniej. Trzeba sprawdzić, żeby krawędzie bielizny nie wrzynały się w ciało. Odzieżowe wzory mogłyby być Twym wielkim przyjacielem, lecz również mogłyby być zaciekłym wrogiem.

You may also like...