Czy wiesz, że Marilyn Monroe pracowała w fabryce, w jakiej powstawały… drony?

Obecnie możemy używać sprzętów, które jeszcze przykładowo 30 lat temu pokazywały się wyłącznie w śmiałych wizjach przyszłości na kartach różnorodnych powieści s-f.

Projektor, pojazd napędzany siłą elektryczną czy też łodzie podwodne z napędem atomowym.
Zapewne zabrzmi to wątpliwie, jednak prawda jest tego typu, iż większa część patentów była wstępnie stworzona na wymagania wojska. Nie inaczej było w wypadku tego typu przyrządu jak dron, gdyż jego historia sięga zaczątków awiacji.

Jeśli w znajdującym się tu poście nie ma interesującej Cię informacji, to kliknij ten odsyłacz i zobacz sam (https://www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/naszyjniki/) podobny tekst.

Dotyczyło to wtenczas produkcji zdalnie sterowanych samolotów, które po osiągnięciu konkretnego pułapu lotem nurkowym opadałyby na wyznaczony obiekt. Należałoby także nadmienić, iż w montowni niewielkich bezzałogowych jednostek latających o nazwie Radioplane OQ2 pracowała Norma Jean. Pewien oficer, jaki swoją drogą został później prezydentem USA, Ronald Reagan skierował do wspomnianej montowni fotografa. Okazało się być to rozpoczęciem wielkiej kariery Marilyn Monroe. Tak, ta niewiarygodna historia wydarzyła się faktycznie: przyszła gwiazda kina była zatrudniona w montowni protoplastów tego typu narzędzia (zobacz festool) jak dron.

kanapa

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Czy aktualnie drony posiadają tylko pokojowe zastosowanie? Nie. Są one jednym z symboli wojny z terroryzmem, wszakże nie można by zapomnieć o tysiącach różnych sytuacji, w których są one każdego dnia wykorzystywane.

Słynne są wszelakiego wariantu kadry tworzone z powietrza. Wykorzystywane okazują się być nie tylko do wykonywania różnorodnych prezentacji, lecz także do np. robienia zdjęć oferowanych poprzez biura nieruchomości budynków.

You may also like...