Czym się okryć żeby pozostać sobą

kurtki i płaszcze

Autor: Agata Wojtkiewicz
Źródło: Agata Wojtkiewicz
Zgodzie z trendami wiosna 2013 sklep top secret stawia na elegancję z pieprzem. Jeżeli szukamy klasycznych strojów w odświeżonym wydaniu, płaszcze top secret są świetną propozycją. Jak samo logo firmy sugeruje, proponowane stylizacje są idealne do misji specjalnych. Płaszcz nie jest skazany na bycie nudnym, a tutejsi projektanci nie korzystają z banalnych rozwiązań tworząc parę zbliżonych do siebie wykrojów. Każdy model nawiązuje do innego trendu, więc dowolnie możemy dobrać okrycie według swoich upodobań i potrzeb.

W bieżącej kolekcji znajdziemy błyszczący granat, biały płaszcz wycięty rodem z „Dynastii”, w grzecznych beżach – typowy trencz z intrygującym zaokrąglonym kołnierzem oraz prosty, zapinany na zamek płaszcz z najbardziej pożądanym w tym roku geometrycznym nawiązaniem.

Dla bardziej odważnych sklep top secret przygotował krwistoczerwony płaszcz, który dzięki wiązaniu w pasie podkreśla sylwetkę, nie tracąc przy tym eleganckiego wydźwięku poprzez wykorzystanie prostych cięć. Gdy poszukujemy klasycznego szyku, na pewno przykuje nasz wzrok szary płaszcz zdobiony srebrzystą nicią. Czarne detale dodają mu wyjątkowego charakteru, co sprawi że świetnie nadaje się zarazem w sytuacjach formalnych, jak też w bardziej swobodnych zestawieniach.

W mniej formalnej wersji płaszcze top secret spotkamy także w ofercie młodszej siostry firmy, o nazwie troll. W jej kolekcjach już panuje absolutna dowolność. Tradycyjne płaszcze wojskowe, pagony łączone z kobiecymi wcięciami, dziewczęce kratki, egzemplarze krótkie i długie w przeróżnych kolorach. Podstawą jest jednak to, że mimo tego, że grupa docelowa firmy to osoby dwudziestoparoletnie, nie obowiązuje w żadnym razie ograniczenie wieku. Najważniejsze jest to, aby w płaszczu swobodnie się czuć i jeśli preferujemy bardziej niestandardowe modele, to zdecydowanie tego należy się trzymać.Moda w obecnym sezonie praktycznie wymaga odrobinki szaleństwa.

Płaszcz zdecydowanie buduje image, więc dobrze dobrany do figury i oddający nasz temperament, będzie podkreśleniem całej stylizacji w sytuacjach osobistych, jak też zawodowych.

You may also like...