Data wystawienia faktury musi okazać się odpowiednio widoczna

Data wystawienia faktury nie musi być równa z datą sprzedaży

Od czasu do czasu okazuje się być tak, że kupujemy jakiś produkt jednego dnia, lecz nim dostaniemy za niego fakturę przemija parę następnych.

Wtedy może się stać tak, że data wystawienia faktury nie będzie równa z datą sprzedaży oraz nie (w serwisie) ma w tym nic niedobrego.

efaktura zawierająca odsetki

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejsze będzie tutaj to, aby data ta była odpowiednio zaznaczona, tak żeby każdy miał szansę ją bez problemów znaleźć i zapisać do programu komputerowego podczas zapisywania danej faktury – jaka powinna być data wystawienia faktury. To właśnie sprawia, że takie daty zazwyczaj okazują się być podkreślone, gdyż wówczas nie mamy problemów z tym, w którym miejscu się znajdują.

Odsetki od zus możemy zainkasować

Jeśli nasz interes nie idzie tak świetnie jak zakładaliśmy, to warto się namyślić nad tymczasowym zawieszeniem działalności, tak żeby zregenerować się oraz pozbierać kolejne pomysły – więcej artykułów na temat zawieszenie działalności a zus. Kiedy nie jesteśmy pewni jak wtenczas przedstawia się zawieszenie działalności a zus, to zawsze mamy możliwość się udać do tego urzędu, by się o tym dowiedzieć, ponieważ wówczas będziemy mieli gwarancję, że wszystko robimy tak jak trzeba i nie wystawimy się na najmniejsze kary w dalszym czasie. Co więcej może się okazać, że otrzymamy odsetki od zus, gdy okaże się, że czegoś wpłaciliśmy więcej, a nadwyżka nie była nam oddana w odpowiednim czasie. Dlatego właśnie należy się dokładnie dowiadywać o takie rzeczy, by później nie było nieprzyjemnych niespodzianek.

Obowiązkowo wszystko przeglądajmy

Gdy prowadzimy firmę, powinniśmy być pewni wszelkich naszych zachowań oraz wiedzieć, że wszystko wykonujemy właściwie – kiedy spłacić odsetki od zus. Nie ma tu znaczenia czy idzie o wypisywanie faktur czy o płatności do różnych urzędów, nie możemy sobie tutaj pozwolić na najmniejszy błąd.

You may also like...