Dbałość o własny wygląd jest domeną kobiet, a wizyty u chirurga plastycznego stają się coraz popularniejsze

Moda bywa tak zmienna niczym kobieta, czyli grymaśna i nieobliczalna. Co teraz jest w modzie, to jutro już niekoniecznie. Dla przykładu, jeszcze nie tak dawno odcień torby i trzewików musiał być obowiązkowo identyczny albo podobny, a w chwili obecnej wizażystki sugerują, żeby barwy takich dodatków chociaż odrobinę się różniły. A zadbany wygląd bywa przecież dla damy kwestią kluczową bez względu na wiek.

redukcja cieni pod oczami

Autor: IQ Medica
Źródło: www.iqmedica.pl

Pośród specjalistek od atrakcyjnej prezencji panuje przekonanie, że każda trzydziestolatka może wyglądać seksownie, musi jedynie totalnie zmienić styl ubierania się, zarezerwować wizytę u fryzjera i raz na tydzień spotkać się z kumpelami na mieście – tak dla poprawy humoru. Niekiedy jednakże takie wskazówki okazują się mało skuteczne, a przecież każda pani ma bez kompleksów spoglądać w łazienkowe lustro. I nawet zapewnienia małżonka, że w dopiero co kupionej spódnicy wygląda bombowo na nic się nie zdają, jeśli nasza elegantka nie podoba się sobie. We wspomnianych przypadkach najczęściej potrzebna jest interwencja chirurgiczna albo wizyta u uznanej kosmetyczki.

Przedstawmy zatem chociaż dwa zabiegi, o których myśli gros kobiet.
Atrakcyjna twarz kobieca przykuwa spojrzenia zarówno facetów, jak i pań, a oznaką piękna stają się duże oczy oraz usta. O ile kliniki chirurgii plastycznej raczej nie oferują zabiegu powiększania oka, to powiększanie ust bywa powszechnie stosowaną metodą poprawy defektów urody – . W grę wchodzi operacja lub iniekcja z wykorzystaniem ampułki botoksu albo innego specyfiku. Najwłaściwszą metodę należy wybrać po rozmowie z

kosmetyczka

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

chirurgiem czy dyplomowaną kosmetyczką, lecz zarazem warto pamiętać, że uzyskane w ten sposób rezultaty nie są dane raz na zawsze.

Całodniowa praca przed komputerem, nazbyt krótki odpoczynek, przebywanie w klimatyzowanych pokojach sprawiają, że oczy swędzą i łzawią, a z upływem lat pojawiają się pod nimi nieładnie wyglądające ciemne plamy bądź worki. Wtedy redukcja cieni pod oczami bywa dla wielu pań obowiązkowym zabiegiem – . Gabinety chirurgii plastycznej prześcigają się w liczbie proponowanych metod leczenia: od iniekcji zaczynając, a na zabiegach laserowych kończąc. Wiele w tym przypadku zależy od stanu konta bankowego oraz stanu zdrowia. Kto z powodów zdrowotnych bądź finansowych nie może zapisać się na wizytę w profesjonalnej placówce, ten zawsze może sprawdzić efektywność domowych kuracji. Samodzielne powiększanie ust raczej nie wchodzi w grę, lecz już cienie albo worki pod oczami można popróbować zminimalizować samemu – wystarczy kupić w dobrej drogerii stosowny preparat.

You may also like...