Dlaczego nie warto wzorować się tylko wszystkim co na topie ale mieć swój sposób ubierania oraz wyczucie estetyki

Obecne nurty modowe odzwierciedlają teraźniejszy świat – są kontrastowe, są zadziwiające, bywają wyciszone, czasem są krótkie a czasami długie. Kierunek w modzie to część sztuki tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, trzeba też wiedzieć jak pójść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różne okoliczności, różnorakie odzienia a przede wszystkim różnorakie ozdoby dobierzemy wybierając się do operetki, inne na koncert gwiazdy rocka, zupełnie inne dodatki weźmiemy na wystawę sztuki nowoczesnej. Jednym z ważniejszych elementów odzieży noszonych przez panie jest torebka.

Decydując się na zakup w sieciowym sklepie z torebkami, możemy liczyć na bogaty wybór i niskie ceny. Ważną regułą jest odpowiednie dopasowanie torby do okoliczności. Im późniejsza pora dnia, a okoliczność bardziej oficjalna, tym torba mniejsza. Duże, ciężkie z natury rzeczy aktówki damskie (kliknij), zwieszające się z ramienia kobiety w koktajlowej sukni, popsują cały wygląd. Na wieczorne wyjścia nie pasują też torebki z materiału, za to idealnie będą wyglądać te z z naszytymi świecidełkami, lakierowane czy z koralików. Zasada kolejna – im pani bardziej filigranowa, tym torebka mniejsza i z niedużą ilością świecidełek.

sprawdź

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobną kobietę wielka, kształtem przypominająca worek torba, przewieszona przez ramię, przygniata do ziemi.

Interesujący tekst? Niezmiernie nam miło. Od razu gorąco zapraszamy na naszą kolejną stronę, na której wyszukasz sporo dodatkowych opisów.

Podobny efekt daje torba która ma pełno metalowych ozdób, z mnóstwem frędzelków, ozdobnych zamków. Kobieta wysokiego wzrostu, a na dodatek potężna może sobie pozwolić na torbę wielką, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzli jak również ozdobnych suwaków. Ta sama kobieta z malutką torebką nie będzie wyglądać dobrze. Reguła trzecia objaśnia jak dopasować torby do stylu i koloru stroju. Mnóstwo kobiet zakłada miejskie plecaczki jako torebki. Dlatego, że takie są aktualnie trendy. Pomimo tego szykowny strój i nawet najładniejszy na topie plecaczek – jakoś trochę się gryzą.

You may also like...