Dlaczego nie warto wzorować się tylko wszystkim co na topie ale mieć swój sposób ubierania oraz wyczucie estetyki

Obecne nurty modowe odzwierciedlają teraźniejszy świat – są kontrastowe, są zadziwiające, bywają wyciszone, czasem są krótkie a czasami długie. Kierunek w modzie to część sztuki tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, trzeba też wiedzieć jak pójść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różne okoliczności, różnorakie odzienia a przede wszystkim różnorakie ozdoby dobierzemy wybierając się do operetki, inne na imprezy (zobacz warte przeczytania) gwiazdy rocka, zupełnie inne dodatki weźmiemy na wystawę sztuki nowoczesnej. Jednym z ważniejszych elementów odzieży noszonych przez panie jest torebka.

Decydując się na zakup w sieciowym sklepie z torebkami, możemy liczyć na bogaty wybór i niskie ceny. Ważną regułą jest odpowiednie dopasowanie torby do okoliczności. Im późniejsza pora dnia, a okoliczność bardziej oficjalna, tym torba mniejsza. Duże, ciężkie z natury rzeczy aktówki damskie (kliknij), zwieszające się z ramienia kobiety w koktajlowej sukni, popsują cały wygląd. Na wieczorne wyjścia nie pasują też torebki z materiału, za to idealnie będą wyglądać te z z naszytymi świecidełkami, lakierowane czy z koralików. Zasada kolejna – im pani bardziej filigranowa, tym torebka mniejsza i z niedużą ilością świecidełek.

sprawdź

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobną kobietę wielka, kształtem przypominająca worek torba, przewieszona przez ramię, przygniata do ziemi. Podobny efekt daje torba która ma pełno metalowych ozdób, z mnóstwem frędzelków, ozdobnych zamków. Kobieta wysokiego wzrostu, a na dodatek potężna może sobie pozwolić na torbę wielką, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzli jak również ozdobnych suwaków. Ta sama kobieta z malutką torebką nie będzie wyglądać dobrze. Reguła trzecia objaśnia jak dopasować torby do stylu i koloru stroju. Mnóstwo kobiet zakłada miejskie plecaczki jako torebki. Dlatego, że takie są aktualnie trendy. Pomimo tego szykowny strój i nawet najładniejszy na topie plecaczek – jakoś trochę się gryzą.

You may also like...