Dlaczego niektóre osoby nabywają tylko markową odzież, czy naprawdę opłaca się za nią tak dużo płacić?

Dla niejednej osoby marka ubrań, które na sobie noszą ma ogromne znaczenie. W pogoni za modowymi nowościami potrafią oni wydać bardzo duże pieniądze na ubrania tylko dlatego, że będą one mieć przyszytą odpowiednią metkę. Myślą oni, że noszenie markowych ubrań zagwarantuje im jakąś prezencję oraz styl, przez co nie będą odstawać od pozostałych.

kliknij po więcej

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei inni ubierając ubrania znanych marek stawiają na jakość wykonania – są bowiem zdania, że wykonane z dobrych, porządnych materiałów wytrzymają odpowiednio długi czas noszenia, a nie ponaciągają się po pierwszym praniu. I za taką jakość są skłonni parę razy więcej zapłacić, niż za podobne towary mniej popularnych firm. W rzeczywistości, jak przyglądnie się towarom cenionych i znanych producentów odzieży, to bez problemów można będzie przyznać rację i jednym i drugim. Markowe ubrania są z pewnością droższe, lecz zdecydowana większość ludzi po ich założeniu

Model w dżinsowym ubraniu

Autor: BlPlN
Źródło: http://www.flickr.com

dostrzeże sporą różnicę w szyciu i jakości. Po prostu są one wygodne, ładniej leżą, a użyte materiały najwyższej jakości powodują, że będzie je można nosić więcej niż jeden sezon. Doskonałym przykładem takiej odzieżowej marki jest Levis. Już kilka dekad temu spodnie jeansowe tej firmy pokochała na początku cała Ameryka, a następnie pozostała część świata.

Uszytych w tym czasie zostało kilka modeli będących legendą, jakie po dziś dzień uznawane są za synonim najlepszych spodni jeansowych. I tak jak już było wcześniej wspominane – jeansy tej firmy bardzo dobrze leżą, ponieważ są świetnie uszyte i zaprojektowane. Także do jakości nie ma się co przyczepić, firma bez przerwy trzyma najwyższy poziom, spodnie szyte są z porządnego, solidnego jeansu i rzeczywiście takie spodnie bez żadnego problemu można nosić przez parę lat. Dla niejednej osoby problemem może być cena – markowe spodnie damskie tej firmy kosztują bowiem nawet trzy razy więcej niż produkty innych marek. Jednak wiele osób będzie wolało kupić jedne, naprawdę dobrze uszyte i solidne spodnie, w których będzie można długo chodzić, niż dwie lub trzy pary niemarkowych ubrań, które mogą wytrzymać co najwyżej parę miesięcy.

You may also like...