Torebka damska kuferek skórzany Ynes
Zwykło się mówić, iż damska torebka nie posiada dna. Telefon, zapasowa para rajstop czy ulubiona zabawka dziecka – to jedynie nieliczne przykłady. Ale żeby długo nam służyła, musi być wykonana z dobrego, wytrzymałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i zwykle ma wpływ na jej charakter. Dlatego właśnie kobiety miłością absolutną obdarzyły torebki ze skóry naturalnej.

Torebki, w które warto zainwestować więcej pieniędzy

Zwykło się mówić, że kobieca torebka pomieści wszystko. Klucze, butelka wody czy ulubiona zabawka dziecka – to tylko niektóre przykłady. Jednak aby było to możliwe, powinna być zrobiona z porządnego, trwałego materiału i mieć mocne szwy. To, z czego powstała torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i przede wszystkim ma wpływ na jej charakter. Z tego powodu panie miłością absolutną obdarzyły torebki ze skóry naturalnej.

Czerwona torebka
Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka jest jednym z nieśmiertelnych klasyków. Elegancka, klasyczna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej sprawdzą się w każdych okolicznościach – zależnie od fasonu.Nie ma co zastanawiać się czy warto w nie zainwestować, ponieważ będą nam służyć latami. Pamiętajmy, że interesujące ceny oferują hurtownia (więcej pod tym linkiem) torebek. Tutaj więcej: portfele skórzane.

Czarna listonoszka, to nie tylko funkcjonalny, ale również modny dodatek dopełniający stylizację. Można ją zakładać dla ciekawszego efektu z delikatnymi sukienkami, bądź nawet koronkami. Jej drapieżny charakter złagodzą jasne, pastelowe kolory. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, możemy połączyć torebkę z rurkami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem oraz ciężkimi butami. Nie obowiązuje już zasada Jackie Kennedy (torebka i buty w tym samym kolorze), w związku z tym stylizacje są bardziej oryginalne.Jeszcze niedawno uważano, że takie modele torebek pasują tylko kobietom młodym, panie dojrzałe powinny zaś wybierać klasyczne modele – do ręki. To już przeszłość, ponieważ obecnie styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Najnowsze wpisy: .

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu lub prostokąta to najlepszy dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić nawet na zakupach. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej elegancka i zawsze modna, będzie torebka w kolorze czarnym.

Obojętnie, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, gdyż torebki ze skóry naturalnej od dawna stanowiły klasyczny element garderoby i nic zanosi się, by kiedykolwiek sytuacja ta uległa zmianie.