Dobre światła do pokoju dziecka

Gdy mamy dzieci to dobrze wiemy, że stale musimy coś dla nich kupować. Początkowo wiąże się to m.in. z pieluchami i ciuszkami, z których wyrastają tak prędko, że aż ciężko to ogarnąć. Potem jest jeszcze mnóstwo zabawek, które biorą się nie wiadomo skąd.

dziecko

Autor: David D
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak, gdy maluchy idą do przedszkola a potem chodzą do szkoły, to musimy wziąć pod uwagę kilka innych ważnych spraw. Niesamowicie istotne jest oświetlenie (zobacz zweryfikuj u źródła) dla dzieci. Gdy dziecko jest małe to stawiamy w pokoju, gdzie śpi bobas oświetlenie na mniej rażące. Ale, kiedy dziecko zaczyna siadać na krześle i musi odrobić lekcje przy biurku, wtedy kupujemy lampkę na biurko, by dziecku lepiej się odrabiało lekcje. Oczywiście dobrze, żeby dziecko odrabiało lekcje przy świetle dziennym. Ale nie zawsze tak się da. Zwłaszcza, kiedy jest zima, a dziecko wraca chwilę przed 15 ze szkoły, wtedy zanim weźmie się za prace domowe jest już szaro i potrzebne jest dodatkowe oświetlenie. Warto byśmy i

mała dziewczynka

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

my mieli na uwadze, że lampy biurowe, które mamy w swoich miejscach pracy były odpowiednio dopasowane. Jak wszyscy wiemy najbardziej przejmujemy się dziećmi, a nie sobą, ale nasz wzrok jest tak samo ważny. Dlatego należy zadbać o dobre oświetlenie w całym domu, a nie tylko w pomieszczeniu, w którym najwięcej czasu jest nasze dziecko.

W jaki sposób oświetlić kuchnię

W naszych czasach każdy wie, że oświetlenie w domu jest ważne. Nie chodzi jedynie o parę żyrandoli przyczepionych do sufitu. Chodzi o porządne oświetlenie mieszkania różnymi źródłami światła, by móc stworzyć w nim przyjemny klimat.

Tak,więc istotne jest by we wszystkich pomieszczeniach pamiętać o odpowiednim rozłożeniu źródeł oświetlenia. Często po macoszemu traktujemy oświetlenie kuchenne.

Ten odnośnik do serwisu szpilki do pole dance kieruje do niezwykle ciekawej witryny, która posiada równie interesujące dane na omawiany temat.

A prawda jest taka, że w kuchni też należy zadbać o odpowiednie światło. Warto wziąć pod uwagę podświetlenie szafek. To tworzy przyjemny nastrój pod wieczór, bo nie musimy włączać dużego żyrandola umocowanego na środku sufitu w kuchni. Zresztą wybierając żyrandol do kuchni też powinniśmy chwilę się zatrzymać. Możemy pomyśleć o jakimś płaskim rozwiązaniu zamiast stawiać na standardowe opcje, które często niezbyt fajnie wyglądają.

You may also like...