Dobry zespół weselny rozrusza nawet nieco sztywne towarzystwo

Weselna zabawa bez odpowiedniej oprawy muzycznej wyglądałaby jak… pocałunek bez wąsów. Dobra orkiestra, a właściwie zespół, ma nie tylko zapraszać zaproszonych do tańca, ale również organizować powszechnie znane weselne zabawy. Wodzirej to zatem osoba, która zajmuje pośród członków główne miejsce.

Pobieramy się czyli organizacja wesela krok po kroku

Autor: BW Photography
Źródło: BW Photography

Teraz coraz częściej zamiast muzyki granej na żywo angażuje się didżeja, który dysponuje wielkim zestawem utworów biesiadnych, nagranych na płytach, a poza tym potrafi właściwie wybrać repertuar do konkretnego towarzystwa. Kto jednak ma porównanie, świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że didżej nie ma żadnych szans w pojedynku nawet z orkiestrą muzyków hobbystów. Co decyduje o tym, że członkowie takiego zespołu są postrzegani jako profesjonaliści? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej.Dla ułatwienia załóżmy, że piszemy o 5-osobowym zespole z województwa kujawsko-pomorskiego, który dba o swój medialny wizerunek, kontrolując na bieżąco komentarze byłych klientów na jednym z weselnych portali internetowych. Mają oni przewagę nad konkurencją, a zwłaszcza nad wodzirejami, ponieważ proponują oprócz dużego repertuaru, także wirtuozerską grę na markowych instrumentach dętych. Szef zespołu, Marek, odpowiedzialny również za pertraktacje z klientami, od berbecia gra na perkusji, czym na początku nieco złościł członków swojej familii. Marzena to gitarzystka, zupełnie jak Marcin, który gra na gitarze basowej. Do zespołu przynależy również

zespół na wesele

Autor: United States Navy Band
Źródło: http://www.flickr.com

Janek, z sentymentu i wykształcenia klawiszowiec grający na keyboardach. Oprócz tego, z racji bycia projektantem stron www, zajmuje się także prowadzeniem strony internetowej i troszczy się, aby wszyscy wstukujący w internet frazę zespół weselny – kujawsko-pomorskie zostali przekierowani na odpowiedni adres – lub sprawdzili ich mapę zespół na wesele kujawsko pomorskie.

Najbardziej drogą perłą w zespole pozostaje Jola. Dysponuje ona pięknym altem, który zawsze wzbudza zachwyt wśród zaproszonych weselników. Jej głos obejmuje kilka skal muzycznych, co w znaczącym stopniu ułatwia jej śpiew.

Czy odnośnie omawianej tematyki masz więcej pytań? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to nie powinno za żadne skarby umknąć Twojej uwadze.

Chociaż nie uczyła się śpiewu w podstawowej szkole muzycznej, to niewątpliwie ma ogromny, rzadko spotykany kunszt. Plotki o tego typu artystach szybko się rozprzestrzeniają – dzisiaj rzeczona piosenkarka kojarzona jest tylko ze słowami zespół weselny kujawsko pomorskie, a jutro kto wie, może trafi na arenę jednego z popularnych programów telewizyjnych i z dnia na dzień stanie się gwiazdą muzyki estradowej.

You may also like...