Tagged: dom

dom

Żarówki led i inne sposoby na prowadzenie energooszczędnego mieszkania.

Nierzadko budując dom czy wykańczając mieszkanie, ewentualnie remontując lokal, zwracamy uwagę na materiały, które stosujemy w naszych pracach. Często zdarza się, że zgodnie z obowiązującą modą stosujemy te produkty, które z jakiegoś powodu powinniśmy uznać za ekologiczne albo przyjazne środowisku.

Sprezentuj coś swoim rodzicom

Kupowanie prezentów to wspaniały sposób na to, by wyrazić komuś swoją miłość, wdzięczność czy pamięć
prezent dla rodziców

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Żyjemy w czasach, kiedy wszystko robione jest szybko. Kontaktujemy się także w ten sposób i na przykład zamiast skupić się na wizytach domowych czyli twarzą w twarz wybieramy telefony lub Internet.

Tajemniczy lokatorzy w waszych pokojach

Jeśli pasjonujemy się tropikalnymi żółwiami, płazami czy ślimakami i marzymy aby mieć terrarium, to warto najpierw się wywiedzieć co musimy zagwarantować tym unikatowym stworzeniom, żeby napawały się życiem i mogły być w waszym pokoju niczym w tropikalnym środowisku.

Odkurzacz centralny: jakie zalety ma to nowatorskie rozwiązanie?

Montaż odkurzacza centralnego to inwestycja, która pochłonie więcej pieniędzy niż zakup zwykłego odkurzacza. Mimo wygórowanej ceny, która może być uznana za wadę tego innowacyjnego rozwiązania, centralne odkurzacze stają się coraz bardziej popularne. Dlaczego tak dużo osób decyduje się na ich montaż?