Działania w celu poprawienia urody. Parę propozycji z obszaru działań kliniki estetycznej

Zabieg resurfacingu, czyli peelingu laserowego, jest sprawdzonym sposobem polepszenia urody dla pań, które cierpią na takiego rodzaju kłopoty, jak niejednolity kolor cery, uczucie szorstkości, spodziewające się po resurfacingu wyrównanego kolorytu, poprawy elastyczności i struktury. W laserze zastosowana została najnowsza technologia, która zastępuje wiązkę laserową całym zespołem mikrowiązek, z kontrolowanym poziomem głębokości ingerencji w naskórek i w skórę właściwą.

korekcja nosa

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
resurfacing

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Cały zabieg nie trwa długo (od 30 do 60 minut), lecz resurfacing najczęściej należy powtórzyć. Dla uzyskania najbardziej zadowalających rezultatów zalecana jest seria trzech zabiegów, choć zdarza się, iż pacjentki są zadowolone z działań jednorazowego zabiegu. Resurfacing to oczywiście jedna z kilkudziesięciu pozycji miejsc zajmujących się medycyną estetyczną. Sporo z nich oferuje też tego typu zabiegi jak: lifting, botoks czy korekcja nosa. Kiedy wybieramy klinikę, dobrze jest upewnić się, czy wśród lekarzy są wyłącznie specjaliści medycyny estetycznej, czy także chirurgii ogólnej, bo łatwo im wtedy ocenić, czy problem, z którym zgłasza się kobieta, wymaga ingerencji chirurga, jak korekcja nosa, czy wystarczającym rozwiązaniem jest nie tak bardzo inwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej.

Może Cię też zainteresować:

W trakcie niektórych zabiegów niezbędna jest pomoc anestezjologa, a konsultacja kosmetologiczna po zabiegach także jest rekomendowana. Czasem trzeba umówić się na wizytę kontrolną w trakcie rekonwalescencji. Najczęściej czas rekonwalescencji możemy skrócić sesjami zabiegów z wykorzystaniem lamp LED.

Czy ten artykuł Cię zainteresował? W takim razie sprawdź inny polecany serwis leczenie kanałowe pod mikroskopem kraków, który też zawiera absorbujące materiały.

Sesje służą również spotęgowaniu siły zabiegu.

Może Cię zainteresować –

You may also like...