Efektywne dodatki do samochodów

Życie powinniśmy sobie upraszczać, ta dewiza bez wątpliwości tyczy się także korzystania z samochodu. Szczyt szczęścia osiągamy, gdy za stosunkowo niewielką kwotę, wydaną na ponadplanowe akcesoria do naszego auta, pozyskamy zadowalający rezultat z ich praktycznych walorów. Poniżej prezentujemy parę gadżetów, pozwalających polepszyć nam i tak już prawdopodobnie przyjemną egzystencję w podróży.

mercedes

Źródło: pixabay.com

Parkingi pełne są niebezpieczeństw – nadmiernie blisko stojące samochody, pojawiający się znienacka przechodnie, małe słupki. Nie jedynie osoby mające kłopoty z manewrowaniem winny przeto pomyśleć o wsparciu asystenta, a mogą tę rolę bez bez wątpienia pełnić sensory parkowania (tylko z tyłu bądź na przód oraz tył). Tak ich montaż, jak także cena zakupu, wbrew pozorom nie są tak wysokie, a pozwolą ustrzec się ewentualnych kosztów naprawy samochodu lub też zwiększonych opłat z tytułu ubezpieczenia. Bo przecież towarzystwa ubezpieczeniowe silnie zwracają uwagę na szkodliwość konkretnego kierowcy przy sygnowaniu nowej umowy. Na poprawę bezpieczeństwa oddziałuje też zestaw głośnomówiący. Co prawda najpoprawniej, aby w trakcie rozmowy telefonicznej zjechać czterokołowcem na parking i tam w spokoju załatwić pilne sprawy, jednak nie zawsze czas nam na to pozwala. W tychże przypadkach, aby nie dostać mandatu, a przede wszystkim nie stwarzać zagrożenia na drodze, dobrze jest korzystać właśnie z możliwości rozmowy za pomocą specjalnego urządzenia. Nasza uwaga dalej będzie mocno skupiona na dialogu, jednak chociaż rękom pozostawimy swobodę przeprowadzenia odpowiedniego manewru. Do ochrony przed przywłaszczeniem pojazdu przyda się autoalarm, mający również wpływ na korzystniejsze warunki ubezpieczenia samochodu. Złodzieje niemający nazbyt dużych umiejętności odstąpią od akcji, widząc nawet najprostszy mechanizm. Praktycznym gadżetem są również dywaniki (serwis www) gumowe BMW – dywaniki gumowe bmw.

kierownica

Źródło: pixabay.com

Kolejny rekomendowany gadżet to specjalne maty, które w zimie chronią szybę przed zamarzaniem, natomiast latem wpływają na to, by temperatura wewnątrz auta na słońcu nie była zbyt wysoka. Polecam także nakładki na kierownicę (polecamy: nakładki skórzane na kierownicę), nie tylko wyglądają estetycznie ale są też praktyczne w użyciu.

Jeśli chcesz szybko odnaleźć analogiczne materiały dotyczące omawianego zagadnienia, zobacz dodatkowe info (http://acana.com.pl/karma/) na innej tego rodzaju witrynie.

Dzieci na pewno zachwycone będą zainstalowanymi na zagłówkach przednich siedzeń monitorami, na których mogą w trakcie nużących podróży oglądać bajki albo też zagrać w grę. Rodzice dzięki temu mają możliwość spokojnego podróżowania nawet na dłuższych dystansach. Dobrym zakupem są jak też dywaniki gumowe Mercedes –

You may also like...