Elegancki płaszcz damski idealnym patentem na uwydatnienie damskiej natury

Wszystkie panie, niezależnie od liczby przeżytych lat i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej szafie mieć okrycia na specjalne okazje. Kiedy trzeba wyglądać gustownie, liczy się prostota i trendy krój. Na jesienną porę albo zimową porę obowiązkową częścią garderoby bywa elegancki płaszcz damski. Szumnie obchodzone chrzciny, istotne konferencje firmowe, wizyty u dawno niewidzianych pobratymców wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych gości i gwarantował nam jak najlepsze samopoczucie.

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami
Powodów do zakupów może być kilka. Elegancki płaszcz damski to przecież temat rannych rozmów w powszechnych programach telewizyjnych, artykułów w poradnikach dla pań i oczywiście niekończących się plotek przy pysznej kawie. Skoro taki płaszcz jest na topie i wszyscy o nim szepczą, to naprawdę niełatwo go sobie odmówić, choćby nawet jego kupno oznaczać miało wysupłanie ostatniej złotówki z konta bankowego.

Wybór barw i sposobu uszycia zależą od smaku i okazji, na które gustowny płaszcz będzie wkładany. Na randki i damskie wypady do operetki przyda się płaszcz naśladujący sierść afrykańskiego drapieżnika. Natomiast plamki świadczyć będą o ekscentryczności, kurażu i chęci wywarcia ogromnego wrażenia na interlokutorach. Bardziej stonowane wzory i płaszcze uszyte z tkaniny w monolitowym kolorze wybiorą panie po 60-tce.

Długie płaszcze nie są teraz tak na topie, jak te krótkie, czyli sięgające najwyżej do kolan. Zapinane są najczęściej na guziki, które krawcowa umieściła równomiernie, w pojedynczym sznurku lub dwóch. Zapasowym rodzajem zapięcia, ale również i ozdobą, są dłuższe lub krótsze pasy na biodrach. Tak czy inaczej, płaszcze z dumą wiszą w licznych sklepowych witrynach i kuszą

płaszcz

Autor: beautiful-dissaster
Źródło: http://www.flickr.com

spieszące chodnikiem damy.

Nie zwlekaj! odwiedź nasz pełny opis (http://www.rarist.pl/nowe-zegarki.html) i powiedz o nim wszystkim. Wszyscy odniesiecie korzyść! To ważne, aby dowiedzieć się ciekawych rzeczy.

Kogo nie stać na elegancki płaszcz damski, ochoczo pozna sztuczki wizażysty. Aby trochę odświeżyć garderobę wystarczy dobrać do ubiegłorocznego okrycia nowe dodatki: cienką, bez wzorku chusteczkę, tasiemcowaty szal w cieniutkie paski albo zwyczajnie właśnie nabytą małą, skórzaną torbę. Małżonka zawsze może liczyć na dar urodzinowy albo imieninowy od małżonka. Elegancki płaszcz damski będzie wyglądał wystrzałowo w połączeniu z otrzymanymi dzisiaj długimi, srebrnymi kolczykami albo rękawicami z naprawdę ciepłej anilany.

You may also like...