Estetyka regałów i sprawna chłodnia gwarantem wysokiej sprzedaży sklepu

Organizując pracę niewielkiego sklepiku na przedmieściach, jak i ogromnego hipermarketu, właściciel nie rozpocznie z powodzeniem nie mając właściwego zaplecza. Zorganizowana i zdyscyplinowana załoga pracujących to pierwszy czynnik, drugim jest konieczny sprzęt w postaci regałów, zamrażarek i chłodni, miejsca na wyładowywanie towaru.

Między regałami sklepowymi wyróżnia się przynajmniej kilka rodzajów. Przeznaczane są one na różne działy, o zupełnie innej charakterystyce. Na przykład regały z alkoholem odróżniają się od innych tworząc zwarty, ekskluzywny kącik. Zdarza się, że do ciemnych półek dobiera się oświetlenie – jest tak przy zagranicznych drogich trunkach.

Zakończyłeś przeglądać nasz tekst i zastanawiasz się nad nowym? Nic bardziej prostego. Musisz tylko kliknąć w poniższy link i jesteśmy w serwisie (https://www.gemeo.pl/szablon2/shop/29-7046-0-ok–4-51ctszt—CEJLONSKI-SZAFIR-NAT—10-71×8-765-25mm-owal.html).

Mówimy tutaj raczej o specyficznych jak na sklep gablotkach aniżeli regałach sklepowych. Regały piekarnicze to z kolei zwarte konstrukcje współgrające ze sklepową piekarnią, ewentualnie magazynem.

Twórcy półek na chleb i bułki wybierają drewno, przeważnie spotykany materiał z którego wykonane są te regały. Dla zachowania świeżości pieczywa chowa się w torebki papierowe (chleb) lub chroni przed wietrzeniem przezroczystym zakryciem (bagietki). Swoje odgrywa też ustawienie półek i widoczne współgranie z cenówkami na paskach.
chłodnictwo

Źródło: http://izolacje.gda.pl/
Łatwa w odczycie konfiguracja regałów na pieczywo, jeśli jest ono rzeczywiście smaczne, przekonuje jeszcze bardziej do zaopatrywania się w chleby i bułki. Przyciąganie ekspozycyjne wpływają na ludzi nie mniej jak promocje i wyprzedaże, o czym zdają sobie sprawę kierownicy zmian i specjaliści od marketingu w sklepie.
Zaplecza magazynów to zwłaszcza chłodnie. Gdzież bowiem obsługa żywności trzymałaby produkty dopiero mające iść na sklep oświetlenie (zobacz sprawdź naszą propozycję) przetrzymywane z powodu nieschodzącego nadmiaru? Sprawna chłodnia to przede wszystkim niska temperatura i izolacja tej strefy przez mocne i piekielnie ciężkie drzwi chłodnicze. Takie drzwi to wiele kilogramów powlekanej blachy stalowej, ościeżnica – także z blachy – oraz kolejne gwarancje czasowe i zgodności z regulaminami bhp-owskimi.

W skromniejszych warunkach wystarczą natomiast urządzenia chłodnicze, z regulowaniem ciśnień i temperatur. Kierownictwo wie doskonale, że każdy detal ma swoje przeznaczenie w sklepie. Zaniedbanie którejś ze sfer chłodnictwa lub regałów może natychmiast odbić się na wynikach sprzedaży.

You may also like...