Etykiety na każdą okazję

Kiedy mamy mały sklepik lub zajmujemy się sprzedawaniem przez internet na niewielką skalę, zwróćmy uwagę na etykiety wysyłanych produktów. Nie powinny to być tylko proste kawałki papieru przyczepione do pudełka, zawierające wyłącznie podstawowe informacje o przedmiocie. Etykiety mogą zostać wspaniałą wizytówką i reklamą naszego sklepu.

etykiety samoprzylepne

Źródło: www.eti-go.pl

Najlepiej sprawdzą się etykiety (kup etykiety reklamowe na stronie rathgeber.pl/) samoprzylepne. Naturalnie – nie można ich przykleić bezpośrednio na przedmiot, a to wymaga od nas korzystania z kartonowych opakowań lub torebek do pakowania. Jest to dobre posunięcie, rzeczy z miejsca prezentują się bardzo dobrze. Na tego typu wizytówce da się wydrukować – poza wiadomościami o zawartości – nazwą producenta, typem, kolorem itp. jeszcze dodatkowo przykładowo nasze logo, adres sklepu, adres strony internetowej, czy wiele innych. Warto zwrócić uwagę na to, by etykieta logistyczna nie była zbyt wielka – niewielkie pudełeczko oklejone ogromną etykietą nie sprawia dobrego wrażenia.

Na pewno dobrą inwestycją są czytniki kodów kreskowych. Można zapewne wyszukać jakieś darmowe aplikacje tego typu, ale kiedy zlecimy podwykonawcy napisanie go dla nas, tak by był dostosowany do potrzeb naszego sklepu – w takim wypadku mamy pewność, że będzie dobrze działał.

Kiedy już zainwestowaliśmy we własne, dobrze wydrukowane etykiety – poświęćmy uwagę na to, by stosunkowo niewiele czasu przeznaczyć na nakładanie ich na kartoniki. Gdybyśmy musieli dokonać tego własnymi rękami – nie wystarczyłoby dnia na zrobienie czegokolwiek innego. Tu rozwiązaniem są aplikatory towa. Te nieduże urządzenia pomogą nam w oklejeniu etykietami każdego opakowania w naszym sklepie, więc dobrze jest je nabyć. To inwestycja, która umożliwia zaoszczędzić czas i zwróci się właściwie od razu.

Wykorzystujmy do promocji nie tylko oczywiste kanały – takie jak reklama w prasie czy internecie. Tak zwykła rzecz jak etykieta także może sprawdzić się jako nośnik reklamy.

Źródło: Etisoft

You may also like...