Fotografia reklamowa dźwignią handlu

Ludzie są mocno różni, a więc nasza koleżanka Monika jest bez wątpienia inna, aniżeli Basia, która najzwyczajniej bardzo różni się od Maćka, Jurka albo Daniela. Jednakże pomimo wszelkich różnic wiele nas łączy. A co tak bardziej dokładnie? No cóż, jesteśmy chociażby wzrokowcami! Zapamiętajmy, że nawet jeśli coś jest w porządku, ale wygląda nieinteresująco, wręcz brzydko, pewnie nie spodoba się nam. Choć naturalnie gusta również są różne: na przykład znajdą się osobnicy, którym odpowiadają te auta, które w przeróżnych zestawieniach najmniej urokliwych wehikułów zajmują najwyższe lokaty.

sklep internetowy

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

W skrócie: jeśli we własnym sklepie internetowym będziemy umieszczali raczej brzydkie zdjęcia wszelakich towarów, nie powinniśmy oczekiwać zwiększenia sprzedaży. To w ogóle ciekawy scenariusz: zatem bez zwiększania nakładów na reklamę (Professional Photography) moglibyśmy błyskawicznie powiększyć ilość sprzedaży! Jedyny minus to pewnie nieco większe problemy logistyczne, ale w sumie właściwie pakowanie >> kliknij w link towarów należy do przyjemniejszych części prowadzenia firmy, szczególnie mowa o e-handlu. Im więcej paczek tym niewątpliwie fajniej dla nas.

Pewni właściciele e-sklepów praktycznie wcale nie zwracają uwagi w zdjęcia. To bardzo duży problem. Może sklep mający w swojej ofercie wyłącznie literaturę faktycznie nie musi skłaniać w takowy sposób do kupowania, ale już w przypadku powiedzmy handlowania odzieżą ciężko nie docenić wielkiego znaczenia ładnych fotek. To zapewne oczywiste – a jeśli ktoś w dalszym ciągu zakłada, że fotografia reklamowa w Warszawie spokojnie może sobie jeszcze poczekać niech błyskawicznie zmieni rozumowanie bądź najzwyczajniej pójdzie szukać sobie jakiegoś innego biznesu. Tylko sklep internetowy z dobrymi fotkami się utrzyma!

Poza tym, to niby kto rzekł, że fotografia reklamowa, i to nawet w Warszawie, jest bardzo dużym wydatkiem? Spokojnie – bo choć zrobienie tysięcy zdjęć bądź co bądź będzie dostrzegalnym kosztem, to jednakże pamiętajmy o jednym: sklep internetowy powinien być dobrze doinwestowany. A w przeciwnym wypadku nie będzie profitów.

You may also like...