Fototapeta: sposób na optyczne powiększenie małego salonu

Jeśli masz mały salon w bloku, wykorzystaj fototapetę. To sprawdzony sposób na optyczne powiększenie salonu oraz na ożywienie jego aranżacji.
W niedużym pokoju dziennym w bloku wspaniale sprawdzą się fototapety z panoramą, dla przykładu miasta. Im będzie on bardziej rozległy, tym powierzchnia małego salonu w bloku wyda się większa.

biała kuchnia

Autor: Stepnell
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety na zamówienie (serwis ) dobrze jest wyeksponować w zaułku wypoczynkowym, np. na ścianie za kanapą, na wprost niej bądź w aneksie jadalnianym.

Zajrzyj do artykułu, który znajduje się pod poniższym linkiem i czytaj więcej sprzęt do mezoterapii bezigłowej na ten temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Jeśli pokój dzienny jest wyekwipowany dość oszczędnie, z prostymi meblami, można dobrać fototapetę wielokolorową. Przeważnie jednak bezpieczniejszym rozwiązaniem jest fototapeta stonowana – utrzymana w szarościach albo czarno-biała. W niewielkim salonie w bloku robi wrażenie, będzie efektowna, zaś nie przytłacza. Ważne jest także to, że łatwiej dopasować do niej inne elementy wystroju, jak zasłony, tapicerkę, umeblowanie aniżeli do fototapety kolorowej. Fototapeta z intensywnym motywem, fotografią rośliny w makroskali korzystniej będzie wyglądała w obszernym pomieszczeniu. Niewielki salon w bloku zdołałaby po prostu zacieśnić.
Gdzie można zakupić fototapety? Odnajdziesz je w każdym supermarkecie budowlanym, a także w sklepach on-line, które mają ich bogatą ofertę i na ogół, prócz własnych deseni, wykonują fototapety na zamówienie.

fototapeta do kuchni

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com

Można przesłać swoje zdjęcie do marketu mejlem i sprecyzować, na jakich wymiarach fototapety nam zależy (może zająć ona całą ścianę w niewielkim salonie w bloku). Te w rozmiarze XXL dostaje się w kilku do perfekcji do siebie dopasowanych fragmentach (są samoprzylepne). Realizacja zamówienia trwa 3-8 dni roboczych. Fototapety do kuchni (przejdź po tym linku) to z kolei wspaniały pomysł na wprowadzenie świeżości do wystroju. Nawet jeżeli twoja kuchnia wyekwipowana jest w tradycyjny sposób, to właśnie dzięki fototapetom będziesz mógł ją zmienić i uatrakcyjnić. Wzorki owocowe, kwiatowe, ilustracje natury, frykasów, motywy abstrakcje – to tylko niektóre pośród licznych propozycji fototapet do kuchni. Nie musisz wydawać dużych pieniędzy jak też nie musisz też poświęcać wiele czasu na to, by wprowadzić efektowne metamorfozy.

You may also like...