Gdy tylko zaczyna się lato, z największą radością kupujemy letnie i komfortowe buty

Bezspornym jest fakt, iż gdy tylko rozpoczyna się sezon wakacji, organizujemy nasze egzotyczne wojaże.
Naszym podróżom, szczególnie w te egzotyczne miejsce, towarzyszyć musi także dobór właściwej odzieży.

Co jeśli udajemy się w region świata, w którym jest wieczny upał? Klapki męskie scholl, oraz i te kobiece ale i innych producentów okażą się zbawienne w takich warunkach. Ogólnie rzecz ujmując klapki na platformie, czy też na płaskim podbiciu są najpowszechniejszym rodzajem obuwia w tropikalnej Afryce czy Azji. Każdy, kto choć raz widział te regiony nie z punktu widzenia hotelu, lecz poruszając się po ulicach, wie że klapki nie przerwanie miały tam największe wzięcie.Ten typ obuwia, oprócz sandałów jest i w naszym kraju najchętniej noszonym rodzajem butów.
klapki gioseppo

Autor: Dustin and Jennifer Stacey
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy więc dobieramy klapki warto zastanowić się nad paroma sprawami, przy ich kupnie. Odmienny wszak model założymy idąc na plażę, czy na do basenu, inne idąc na party do ludzi. Klapki gioseppo na wyższym podbiciu mogą okazać się znakomitym uzupełnieniem do lekkiej i letniej sukni, czy lnianych spodni. Słabiej za to będą się sprawdzały przy wędrówce po lasach. Oprócz wyboru okazji, dla której nabywamy klapki należy mieć na uwadze surowiec, z jakiego są one uszyte. To od materiału zależy, czy nasze stopy będą w środku czuły się dobrze, jak but będzie leżał na naszej stopie oraz jak będzie odpowiadał w reakcji z wodą lub solą.

Oprócz materiału, warto pomyśleć o samej strukturze klapek. Klapki big star albo innych słynnych producentów, na pewno oferują obuwie, jakie nie narażą naszych stóp na kontuzje lub ich deformacje.

You may also like...