Hurtownie owoców na terenie Polski.

Wyroby rolne od dawna stanowią powód do dumy dla RP. Wychwalane na całym globie, smaczne,nieskażone warzywa i owoce Polska uczyniła jedną ze swoich wizytówek. Pomimo mnogości zawirowań w przestrzeni międzynarodowej warzywa i owoce Polska ciągle wysyła w ilościach hurtowych.

owoce, borówki

Autor: Ania Wieckowski
Źródło: http://www.flickr.com
Powolne unoszenie restrykcji gospodarczych do terenów wschodnich pozwala właścicielom hurtowni na patrzenie z otuchą w przyszłość. Rodzima wziętość na owoce i warzywa nie zmniejsza się. Konsumenci przeważnie wybierają Polskie produkty rolnicze.

Przez co jest to spowodowane?

1. Przywiązanie dla Polskiej jakości. Względem płodów rolnych Polacy wywyższają żywność pochodzącą z krajowych upraw. Rodzaj rozumowania jest tutaj jasny „warzywa owoce hurt = Jakość, o ile dystrybutor jest krajowy (owoce hurt).

2. Nie jest to marginalizacja jednych towarów nad inne, ale przejaw postępującej przytomności publicznej do inwestowania w wydajność polskiego przemysłu rolniczego i gospodarki ogółem.

3. Polskie marki są bardzo ugruntowane w umyśle konsumentów. Stojąc naprzeciwko wyboru pomiędzy nieznanym brandem w sklepie, zastanawiający się w większości wypadków wybierze towar Polski. Jest to motywowane na fundamencie wcześniejszych pozytywnych doświadczeń z produktem.

Nie zadziwia wtedy fakt zwiększającej się częstotliwości
poszukiwania w sieci zwrotów w rodzaju: „owoce hurt”, „owoce polska”, „owoce warzywa hurt”- .

Co może to sygnalizować?

owoc, jabła

Autor: Moyan Brenn
Źródło: flickr.com
Jedną z opcji jest poszukiwanie przez konsumentów opinii o profesjonalnych dystrybutorach żeby dokładniej dotrzeć swoje oczekiwania produktowe na bazie krajowej marki i jej relacji z Polskim rolnictwem. Dzięki temu przyszły wybór owoców jest łatwiejszy i o wiele bardziej świadomy. Dobrym pomysłem jest poszerzenie wpisywanych fraz o kilka dodatkowych opcji.


Na przykład jeśli zamierzamy dowiedzieć się skąd przywożone są płody rolne do sklepu w naszej okolicy sformułowania: „owoce hurt”, „owoce polska”, „owoce warzywa hurt” poszerzmy o miasto oraz słowo krajowa (owoce i warzywa hurt). Dużo hurtowni na swoich stronach internetowych prezentuje spis miejsc dostaw. W rezultacie wyglądałoby to w ten sposób: „owoce hurt krajowy Warszawa”, „krajowe owoce polska uprawa”, „owoce warzywa hurt krajowy”.Wartym jest kupować będąc świadomym od kogo pochodzi nasze powszednie jedzenie.

You may also like...