Idealne buciki dla bobasa

DLA NASZYCH DZIECI
Nasze najmłodsze pociechy często chodzą po mieszkaniu bez kapci. Ciężko jest przekonać dziecko do założenia kapci.

Dlatego należy kupować takie skórzane kapcie dla dzieci, które nasze dziecko będzie zakładało z ochotą. W dzisiejszych czasach jest bardzo duży wybór artykułów dla naszego małego potomstwa i co istotne rzeczy te są kolorowe i pozytywnie oddziałują na wyobraźnię naszych pociech, co sprawia, że dzieci z większa ochotą wkładają kapcie.

Masz ochotę zbadać odmienny punkt widzenia na objaśniany w tym poście temat? Kliknij zatem tu i sprawdź więcej szczegółów w treści!

Może warto kupić maluchowi kapcie tematyczne, brzmi dziwnie? Otóż w asortymencie tego typu są kapcie, które są odzwierciedleniem postaci z bajek. Ciepłe wkładane kapcie w przypominające bajki Disneya na sto procent sprawią, że nasza pociecha z chęcią wciągnie je na stópki. Kupując kapcie dziecięce sprawdźmy, z jakiego materiału są one wykonane. Pamiętajmy, że stopy dzieci mają wrażliwą i delikatną skórę. Kupowanie całkowicie syntetycznych kapci na pewno nie będzie dobrym pomysłem dla naszej pociechy. Dobrze jest też ruszyć z dzieckiem do sklepu. Jeśli samo wybierze sobie kapcie na pewno będzie częściej je nosiło. Dobrze jest też wytłumaczyć dziecku, dlaczego ma nosić kapcie. Dla dorosłego sprawa jest jasna. Dziecko nie musi rozumieć, dlaczego kapcie są ważne, dlatego po prostu ich nie zakłada. Jeżeli parę razy powiemy małemu człowiekowi, o co chodzi, to zapewne za którymś razem zrozumie i jeżeli zauważy, że my nie założyliśmy kapci to nas upomni. Nie możemy zapomnieć o tym, że przykład idzie z góry. Jeśli sami nie chodzimy w kapciach, nie mamy, co liczyć na to, że nasze pociecha zacznie je nosić.

Helen Doron Early English, dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English

DLA MAŁYCH DZIECI
Czasem nie wiemy nawet, że skuteczne metody łagodzenia np. bólu u dojrzałych osób sprawdzą się też nawet u niemowlaka. Do takich rozwiązań na pewno należy zaliczyć termofor dla niemowlaka. Termofor może na przykład pomóc w kolce u malucha. Wiadomo, że innego termoforu użyje dorosły, a innego będziemy używać przy leczeniu dziecka. Dlatego trzeba znaleźć dla niemowlaka tak termofor, który będzie odpowiedni do stosowania go u małego dziecka. Jest sporo producentów, np. , które mają w swojej ofercie termofory bezpieczne dla niemowląt. Trzeba dowiedzieć się czy produkty konkretnego producenta mają wszystkie certyfikaty, które potwierdzą, że dany termofor jest bezpieczny. Do tego wiele firm oferuje bardzo ciekawe termofory w różnych kształtach i z bogatym wyborem wzorów.

You may also like...