Imperium odzieżowe Zara

Jeżeli kiedyś nabywałaś odzież, na pewno jest ci znana ekskluzywna marka Zara. Dziś na całym świecie pracuje ponad sześćset pięćdziesiąt punktów sprzedaży tej hiszpańskiej marki. Warto wiedzieć, że właściciel tej ciuchowej potęgi, Hiszpan Amancio Ortega Gaona, rozpoczął swoją trasę do światowej renomy od pracy w sklepie odzieżowym.

moda - magazyny

Źródło: flickr.com

Dzisiaj Gaona jest najzamożniejszym mieszkańcem Hiszpanii oraz zajmuje wysokie piątą lokatę w zestawieniu najzamożniejszych ludzi na świecie. Droga tego zaradnego człowieka może stać się źródłem inspiracji dla wielu młodych ludzi. Założyciel Zara stanowisku w sklepie z ubraniami podjął w wieku siedemnastu lat. Dwa dziesięciolecia później założył swój pierwszy sklep, w którym miał w ofercie ubrania Zara. Jego ścieżka życiowa to esencja tego, co zwie się powiedzeniem „od pucybuta do milionera”.

Ubrania Zara, pomimo ciężkiego krachu gospodarczego, sprzedają się kapitalnie. Najlepszym na to dowodem jest to, że Zara legitymuje się najbardziej korzystnym stosunkiem zysku do wpływu. Powodów takiego powodzenia może być dużo. Prawdopodobnie największym atutem, jaki wykazują ubrania Zara, są świetne projekty. Ogromne znaczenie ma także zdobyta przez dziesięciolecia renoma. Zara działa od lat 70., dzięki czemu zdążyła już zakorzenić się w ogólnej świadomości klientów. Ubrania Zara kojarzą się ludziom z renomą i gwarancją wysokiej jakości.

Jeżeli po przeczytaniu tego wpisu masz ochotę jeszcze bardziej szczegółowo poznać to zagadnienie, zalecamy tę ofertę (http://www.suknie-slubne.warszawa.pl/), gdyż ona jest tak samo emocjonująca.

To mocno wartościowe dla marki, źródło jej osiągniętego sukcesu.

Najbardziej zamożny mieszkaniec półwyspu iberyjskiego, Amancio Ortega Gaona, powinien być dla wielu młodzieńców ważnym wzorem. Długoletnią pracą zdobył on fortunę i założył światowe imperium odzieżowe – markę Zara. Nie żebrał w instytucjach państwowych o środki, nie demonstrował na ulicach, nie ciągnął pieniędzy z budżetu Hiszpanii ucząc się na państwowym uniwersytecie. Na wszystko zapracował na własną rękę i za to należy go podziwiać.

Źródło: domodi

You may also like...