Jak dobrać strój kąpielowy do sylwetki?

Urlop już za chwilę, a ty nie masz pojęcia, jak dopasować strój kąpielowy do figury? Nie masz pojęcia, co jest modne? Bądźmy uczciwi – nie każda z nas wygląda niczym modelka. Każda kobieta jest piękna na własny indywidualny sposób. Nie powinnyśmy więc plaży omijać szerokim łukiem wyłącznie z tej przyczyny, że coś nam w naszej sylwetce nie odpowiada. Wystarczy dobrze dopasować strój kąpielowy do swej sylwetki by czuć się dobrze oraz wyglądać doskonale.

Sklep z bielizną i dodatkami

Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com
Stroje kąpielowe XL też mogą modelować sylwetkę, a znajdziesz je tutaj. Złotych zasad jest kilka, od wybranego modelu, zabarwienia a także wzoru będzie zależeć, czy dołożymy, czy odbierzemy sobie parę kilogramów, centymetrów w talii jak też czy wizualnie się skrócimy, czy też wyszczuplejemy.Podstawą jest kolor – ciemny pokochają kobiety puszyste bowiem działa wyszczuplająco, z kolei jasny może okazać się idealnym wyborem dla dam utyskujących na za drobną pupę czy biust. Wybierając ubrania dla ratowników medycznych zwróć baczność na nadruk.

Drobny wzorek będzie wizualnie pomniejszał, podczas kiedy duży wzorek optycznie powiększy ubrane w nie części ciała. O ile jesteś posiadaczką obfitych piersi jesteś skazana na modele dobrze podtrzymujące piersi. W klasycznych trójbokach na sznureczku, będziesz wyglądała wulgarnie a po całym dniu może okazać się, że boli nie tylko biust, lecz też kręgosłup. Warto więc wybrać stroje z usztywnionym fiszbinami stanikiem, jakie twój walor będą znakomicie podpierały oraz kształtowały. Stroń od cienkich ramiączek, które będą wpijały się w ramiona. Wyselekcjonuj kostium z szerszymi paskami, które zapewnią ci komfort podczas noszenia.

Małe piersi to problem, który de facto problemem nie jest, ponieważ jesteś w stanie poruszać się na plaży bez strachu, że nie uda ci się zatrzymać biustu na własnym miejscu. Optycznie powiększysz piersi kupując stroje kąpielowe push-up względnie wybierając staniki z dużymi wzorami, frędzlami lub marszczeniami. O ile sześciopak na twoim brzuszku wciąż przykrywa odrobina tłuszczyku, nie przejmuj się. Dobrze dopasowany strój kąpielowy odwróci uwagę od słabostek skupiając możliwe spojrzenia na przykład na doskonale podkreślonych piersiach czy nogach. Ostatecznie możesz zasłonić brzuszek jednoczęściowym kostiumem w ciemnym kolorze.

You may also like...