Jak dopasować stosowną torebkę damską?

Kobiety uwielbiają torebki. Kolekcjonujemy je, dobieramy adekwatnie do ubioru, przenosimy w nich wszystkie nasze cenności. Tymczasem każda pani jest odmienna i nie do każdej z nas pasuje każda z torebek.

torebki

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Oto porady, czym należy się kierować aby dobrać dla siebie odpowiednią torebkę. Pierwsza zasada – dopasuj torebkę do swojej figury: średnia bądź większa dla pań puszystych, malutka lub średnia dla kobiet o średniej budowie i malutka dla pań drobnych. Jeśli decydujesz się na torebkę na ramię upewnij się, że pasek torebki posiada właściwą długość. Dobieraj ją do konkretnej okazji, przykładowo na co dzień – torebka na ramię, do sukni – kopertówka, na wieczorne wyjście z kolei – miniaturowa torebka do ręki. Interesujące dane: fajne listonoszki.

Zastanów się nad własnym stylem życia. Kupujesz nowiusieńką torebkę, do czego będzie ci ona służyć? Nie musisz nabywać torebki, która wygląda jej poprzedniczka. Może jesteś już na emeryturze i nie musisz dźwigać ze sobą aż tylu przedmiotów? W takim przypadku wystarczy malutka, torebeczka do ręki. Zwróć uwagę

Czerwona torebka

Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com

na codzienne aktywności. Kobiety, które wiele podróżują albo chodzą na uczelnię, będą z pewnością gustować w teczkach bądź torbach z długim paskiem, przewieszanych przez ramię. Takie torby są obszerniejsze, a dodatkowo lepiej zabezpieczają nasze dokumenty, ponieważ dokładnie przywierają do ciała.

Pomyśl, w jakim stylu zazwyczaj się przyodziewasz. Jesteś zatrudniona w urzędzie i na co dzień wkładasz neutralne, ubrania? Najlepsza będzie dla ciebie szykowna torebka na ramię czy do ręki.

Widzisz u siebie niedosyt? Chcesz więcej postów na ten temat? Dla nas to rewelacyjna nowina. Więc kliknij po więcej w ten link i gotowe.

Dla pań lubiących ostre odcienie i wpadającą w oczy biżuterię, najlepsze są kopertówki lub torebki do ręki w neutralnych odcieniach. Zobacz tu: czytaj.

Kobiety cierpiące na kłopoty z kręgosłupem, winny w miejsce torebek nosić plecaczki bądź małe torebki przewieszane przez ramię. Wybierać w takim przypadku trzeba torebki z płaskim, szerokim ramiączkiem i nigdy ich nie przeciążać.

Natomiast to czy są to torebki ze skóry, z zamszu czy z innego typu materiału zależy jedynie od naszych osobistych preferencji i od wyobraźni. Wszelakiego rodzaju torebki odnajdziemy również w sklepach internetowych, które oferują ogromnie dużą ilość deseni i odcieni torebek. Wyszukamy w nich nie wyłącznie torebki damskie skórzane lecz również plecaki oraz torby podróżne.

You may also like...