Jak najlepiej wykorzystać niedużą ilość miejsca w sypialni?

Jeśli zajmujesz się akurat wykańczaniem swojego mieszkania, wtedy bez wątpliwości wiesz dobrze, że wcale nie jest to takie proste jak mogłoby się wydać – szczególnie jeżeli masz do dyspozycji niewielką ilość miejsca.

Jeśli masz do swojej dyspozycji ogromny dom, wówczas bez wątpliwości możesz zaaranżować każde pomieszczenie osobno – co jednakże w sytuacji kiedy dysponujesz jedynie tradycyjnym dwupokojowym mieszkaniem? Oto garść porad jak zaaranżować takie wnętrza.
impreza

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com
Mała sypialnia
Zazwyczaj problem niedużego metrażu dotyczy sypialni.

W sieci znajduje się dużo bardzo interesujących informacji – jeżeli chcesz poznać kolejny – sprawdź na witrynie (https://kesbet.pl/produkty/lawki-miejskie/lawki-betonowe/) a nie będziesz żałować!

Jeśli Ty także tego doświadczasz, wtedy możemy Ci podpowiedzieć, że niezłym pomysłem na efektywne wykorzystanie miejsca zdecydowanie będzie szafa przesuwna Interesuje cię szafa przesuwna?. Dzięki niej nie tylko zaoszczędzisz mnóstwo miejsca w porównaniu do klasycznych szaf, ale jednocześnie zyskasz o wiele więcej miejsca na swoje ciuchy. Która kobieta nie marzyłaby o czymś takim? Szafa przesuwna w sypialni to oczywiście największy przyjaciel niejednej kobiety.

Bielizna

Autor: Obsessive
Źródło: Akrobatka.pl
Niewielki salon
Jeżeli masz nieduży salon, także nie jest to powód do załamywania rąk – praktycznie zawsze można wygospodarować jakieś dodatkowe miejsce. Możesz przykładowo przenieść stół z salonu (zobacz lampy do salonu) do kuchni – w ten sposób zdecydowanie zyskasz wiele miejsca (Zobacz więcej). Zamiast jednej dużej kanapy możesz także postawić na kilka foteli – nie tylko zwiększą widocznie przestrzeń, ale także mogą stworzyć świetną atmosferę – szczególnie gdy zdecydujesz się na nietypowe modele i umiejętnie je ze sobą połączysz.

Pomysłów na zyskanie większej ilości wolnej przestrzeni niewątpliwie jest sporo – wystarczy tylko rozejrzeć się dookoła siebie, a coś fajnego wymyślisz.

You may also like...