Jak najwygodniej ubrać malucha

Kiedy przychodzi na świat nasza pociecha chcemy dla niej wszystkiego, co najlepsze. Chcemy, żeby każda rzeczy była dobrze dopasowana i by nasze dziecko czuło się dobrze. Dziecko dorasta i musimy zmienić wszystkie ciuszki i kocyki dla dzieci też już są za małe.

Niemowlak

Autor: Haylee Sherwood
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo rzeczy możemy przekazać innym młodym mamom, ale też pewna część nie nadaje się do używania przez innych. Jeśli chodzi o kocyki to nadchodzi czas, gdy dzieci zaczynają strasznie wybrzydzać. Nie chcą się żeby je przykrywać kocem, bo wygodniej im spać bez przykrycia. Możemy spróbować, o ile nasz szkrab jest już wystarczająco duży pójść z dzieckiem do sklepu i pozwolić mu wybrać kocyk. Jednak, jeśli nasze dziecko nie do końca dobrze się zachowuje na zakupach to wystarczy, że sami kupimy mu kocyk z jego ulubionymi postaciami z bajek. Dzieci lubią tego typu akcesoria (polecamy również długopisy reklamowe) i o wiele chętniej z nich korzystają.

dziecko

Autor: Gabriel Pinto
Źródło: http://www.flickr.com

Śpioszki niezawodne od latW obecnych czasach wybór śpioszków dla maluchów jest ogromny. Śpioszki są w wielu barwach i z różnych materiałów. Można kupić śpioszki z bohaterami z bajek Disneya i z różnego rodzaju popularnych teraz bajek. Śpioszki dla maluchów to możliwość wykazania się dla rodziców. Dopiero, co upieczone mamy uwielbiają ładnie ubierać swoje pociechy. Dla tatusiów nie ma w sumie znaczenia czy śpioszek ma narysowanego Batmana, jak są dobre pod względem rozmiaru to dumny tatuś kupi córce śpioszki z czołgiem. Ważne, żeby rozmiar się zgadzał.

Młode mamy uważają, że wybór śpioszków to ważna sprawa. Choc trzeba przyznać, że dla matki wybór każdej rzeczy to sprawa wielkiej wagi. Dlatego też producenci, którzy doskonale o tym wiedzą, co chwila wypuszczają jakieś ładne i ciekawe kolekcje śpioszków. Wiadomo, że najistotniejsze jest to z jakiego materiału będą śpioszki, a to czy na śpioszkach będzie królewna Śnieżka czy sarenki nie jest dla malca istotne. Do mam śpiesznie dołączają ciocie prawdziwe i te przybrane (bo jak na świat wśród znajomych przychodzi dziecko, to wszyscy znajomi stają się automatycznie ciociami i wujkami), które też chcą kupić dziecku najładniejsze śpioszki (poznaj na stronie) i najfajniejsze prezenty i tak ten biznes się kręci.

You may also like...