Jak niedrogo zrobić papierosy – sposoby dla oszczędnych

Aktualnie, posiadając do dyspozycji tylko maszynkę do krajania makaronu czy też prostą niszczarkę, zdołamy zrobić nieprawdopodobnie tanie papieroski.
Kto ma dostęp do netu, nie musi dużo płacić.

Wyjście ewakuacyjne tabilca

Źródło: hsu-notlichtwelt.de
W sieci aż roi się od propozycji sprzedaży liści tytoniowych. Kilo tytoniu kosztuje ok. 10 – 25 zł.

Chcemy Cię namówić do nowej porywającej witryny – kontynuuj (http://www.alkater.pl/esperal-warszawa/) bez przeszkód, aby móc zapoznać się z innymi wpisami na powyższy temat.

Za przesyłkę uiścicie dodatkowo około 10 zł. Kilo suchych liści można zatem mieć przeciętnie (z przesyłką) za 27 zł. Gdy już dysponujemy liśćmi, należy je czymś pociąć. Rodacy i na to znaleźli bezproblemowy sposób. W niedużych ilościach, jedynie na własne potrzeby możemy użyć ręcznej maszynki do krojenia makaronu . Dwukrotne przepuszczenie przez nie liści daje już całkiem fajną krajankę. Leniwi, a również posiadający większe popyty nikotynowe, korzystają ze zwyczajnych niszczarek do papieru. Można je nabyć już za trzydzieści zł! Najtańsze gilzy papierosowe z filtrem kosztują około 7 zł za 500-700 szt.

marka

Autor: Lupoline
Źródło: Lupoline
A co ze zdrowiem? Które z papierosów są w wyższym stopniu szkodliwe: domowego wyrobu czy też pochodzące z kiosku? To stary spór pomiędzy admiratorami dawnych Sportów i Carmenów, już dawno rozstrzygnięty poprzez badaczy. Jedne jak też drugie zawierały taką samą nikotynę. Tyle iż jedne niezwykle śmierdziały i przez to mniej kusiły, zaś drugie miały kuszące dodatki smakowe. Poza tym Sporty wykonywano tradycyjnymi metodami, a tytoń podlegał zwyczajnej fermentacji.

W kosztowniejszych papierosach wykorzystywano sztuczne metody fermentacji liści, przed którymi specjaliści ostrzegają (nabijarka do papierosów).

Jeśli prezentowana tematyka Cię istotnie absorbuje, to bez zwłoki kliknij tutaj – to niezwykle wiarygodna oferta, która również Cię zaciekawi.

Teraz wystarczy prosta nabijarka do papierosów, by radować się domowym sposobem zrobionymi papieroskami, dodatkowo mniej szkodliwymi.

You may also like...