Jak odmienić wizerunek swojego pojazdu bez potrzeby kupna?

Samochód to najczęściej duża inwestycja, dlatego też chcemy aby wszystko działało sprawnie przez jak najdłuższy czas. Nie ma w tym więc niczego dziwnego, że wygląd pojazdu może przestać się nam podobać. Jeżeli chcemy w jakiś sposób go odmienić, nie musimy od razu kupować nowy, gdyż na rynku funkcjonują firmy, które wspomogą nas w zmianie prezentowania się auta bez inwestowania dużej sumy pieniędzy. Jak zmienić samochód przy użyciu naklejek?

reklama na autobusie

Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim możemy przyciemnić szyby. Po takim kroku karoseria wygląda dużo korzystniej. Nasuwa się pytanie, czy tego typu zabieg jest zgodny z prawem. Jeśli właściciel auta ma taką ochotę, jak najbardziej może to wykonać. Są jednak wytyczne, których należy trzymać.

Ten artykuł ma niezwykle ciekawą zawartość, lecz odwiedź serwis www (http://www.kesbet.pl/kontakt/), który ma podobne informacje. Także z pewnością będą niezwykle zajmujące.

Przednia szyba musi przepuszczać światło w 75%. Natomiast boczne – 70%. Nie ma konkretnych wymagań co do reszty szyb. Jeżeli przepuszczalność jest mniejsza, auto nie przejdzie przeglądu. Można także dostać karę od policji w trakcie kontroli drogowej.

Początkowo jest poproszenie właściciela o odklejenie folii – gdy się nie zgadza otrzymuje mandat, a dodatkowo może mu zostać zabrany dowód rejestracyjny. Całkowicie zabronione jest używanie folii lustrzanych, które mogą oślepiać pozostałych kierowców i doprowadzać do wypadków. Ten element zmiany wizerunku pojazdu ma swoich zwolenników i przeciwników. Zdecydowanie dużą zaletą jest fakt, że dzięki foliom samochód mniej nagrzewa się latem, natomiast zimą mniej intensywnie traci ciepło. Dodatkowo jest to doskonała ochrona przed złodziejami, gdyż zupełnie nie widać, co jest wewnątrz. Prócz tego można także zainstalować w folie antywłamaniowe, które utrudniają rozbicie szyb. Kolejnym sposobem zmiany wyglądu samochodu jest zmiana jego koloru przy pomocy folii.

Czyżby nasz tekst przypadł Ci do gustu? Wejdź zatem na naszą nową stronę – tam można zobaczyć także (https://www.autopart.pl/akumulatory-semitrakcyjne) następne atrakcyjne fakty.

Rozwiązanie jest o tyle dobre, że nie jest ono przeprowadzane na stałe i w każdej chwili możemy wymienić kolor albo powrócić do bazowego.

Dodatkowo folia może być traktowana jako swoistą ochronę lakieru. W ofertach dostępne są przeróżne wykończenia i kolory. Jeżeli wymianę przeprowadzi profesjonalna firma, będzie ona właściwie niewidoczna. Oferty można bezproblemowo odnaleźć w Internecie, wystarczy określić jakie miasto nas interesuje (przykładowo oklejanie samochodów Wrocław) i sprawdzić opinie innych klientów oraz upewnić się, że użyte folie będą naprawdę renomowanych marek, przykładem, na który należałoby zwrócić uwagę, jest oferta .
Posiadanie auta przez wiele lat, może sprawić, że jego wygląd nam się po prostu opatrzy. Wtedy świetnym rozwiązaniem jest oklejenie go. Jest to zdecydowanie mniej kosztowny sposób na odmianę wyglądu, niż kupowanie nowego pojazdu. Dodatkowo kolor oraz wykończenie możemy wymieniać, kiedy tylko chcemy.

You may also like...