Jak powinna prezentować się sala weselna z prawdziwego zdarzenia, czyli krótki przewodnik po upodobaniach Polaków

Sale weselne to miejsca, gdzie spędzamy jedne z najpiękniejszych, ale i tych często najzabawniejszych momentów naszego życia. Ogromna w tym zasługa orkiestry, która staje na wysokości zadania i jest w stanie bawić gości do wczesnych godzin porannych. Nie bez jakiegokolwiek znaczenia będzie też wyśmienity smak podawanych dań i jakość obsługi. A przy tym warto jeszcze wspomnieć, że każda para nowożeńców ma różne upodobania i przy wyborze sali kieruje się odmiennymi kryteriami.

szukasz sali?

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
A tym najważniejszym wydaje się być poziom czystości, lecz na tym opowieść dopiero się zaczyna.

Z pewnością na takiej sali musi być wydzielone miejsce dla orkiestry i powinno być ono w miarę spore – tak, aby bez trudu pomieściła się tam kilkuosobowa grupa osób razem z instrumentami. Chociaż większość zespołów posiada swoje nagłośnienie, to jednak sale weselne muszą mieć zestaw dobrej jakości głośników oraz mikrofonów. Żadna uroczystość weselna nie może się również obyć bez należytego oświetlenia.

Istnieje bonus dla osób, które potrzebują uzupełniających materiałów – zobacz informacje tutaj! Dotyczy on rozpatrywanego w tym tekście tematu.

A obecnie ogromną furorę robią różnokolorowe światełka laserowe. Państwo młodzi mają naprawdę zróżnicowane preferencje, a stawianie żądań jest na porządku dziennym. Dla wybranych par bardzo ważny będzie krajobraz, który rozpościera się z okien. A jeżeli za owym oknem widać tylko szary mur kamienicy albo ruchliwą autostradę, to niektórzy od razu opuszczają takie miejsce i kontynuują poszukiwania.

Najlepszym wyborem byłaby sala z wyjściem na balkon albo do pięknie urządzonego ogrodu z sadzawką. Następnym kryterium jest samo wyposażenie wnętrza. Mury winny być pomalowane plamoodporną farbą, a podłoga obligatoryjnie musi być równa – tak, żeby w czasie tańców nikt z biesiadników się nie potknął i nie stracił równowagi. Najgorszym materiałem na podłogę wydają się być panele, które, jeśli tylko zostały nieodpowiednio ułożone albo są słabszej jakości, mają tendencję do wykrzywiania się, co z pewnością walorem sali się nie staje.

wesele w stylu góralskim

Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
A na zakończenie trzeba byłoby rzec kilka wyrazów o dekoracji. A na nią składają się najczęściej: białe albo różnokolorowe obrusy, wazony z bukietami kwiatów, świece, balony i mnóstwo innych, jakże potrzebnych gadżetów. I trudno się temu dziwić, bo sale weselne to miejsca niezwykłe, wręcz czarodziejskie (sprawdź: hotel blisko Wrocławia). To tutaj rozgrywają się wydarzenia, które wiele osób pamięta do końca życia – sale weselne.

You may also like...