Jak pozbyć się nielubianego tłuszczu? Pomoże liposukcja laserowa!

Z nadprogramowym tłuszczykiem boryka się wiele osób. W niejednym przypadku w pozbyciu się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej nie pomagają ani diety, ani aktywność fizyczna. Naprzeciw potrzebom osób, które pragną pozbyć się niepożądanej ilości tkanki tłuszczowej wychodzi medycyna estetyczna i jej innowacyjne metody redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej.

Zbędną tkankę tłuszczową można na chwilę obecną usunąć bez konieczności podawania się poważnej operacji. Metoda ta to liposukcja laserowa. Wspomniana liposukcja laserowa należy do metod nie tylko innowacyjnych, ale przede wszystkim naprawdę bezpiecznych. Do przeprowadzenia zabiegu stosowany jest lipolaser. Wspomniany Lipolaser (odkryj więcej) nie tylko odsysa tłuszcz, ale powoduje także proces obkurczania się skóry i zwiększa produkcję kolagenu. Dzięki temu nie tylko pozbywamy się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, ale zyskujemy także gładką i jędrną skórę. Wiele osób zadanie jednak pytanie, na jakich obszarach ciała zabieg może być przeprowadzony, jaka jest jego cena?

zabieg

Autor: DER-MED
Źródło: Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED

Zabieg liposukcji laserowej może być wykonany na twarzy, szyi, ramionach, pośladkach, biodrach oraz na górnej części brzucha. Liposukcja (propozycje) laserowa (zobacz co znalazłem) pozwala wyjątkowo skutecznie pozbyć się nadmiernego tłuszczyku z różnych obszarów naszego ciała. Cena zabiegu jakim jest liposukcja brzucha zależy w dużej mierze od tego, gdzie zgłosimy się na zabieg. Jasne jest, że w cieszącej się doskonałą opinią klinice liposukcja brzucha cena (warte przeczytania) której będzie wysoka zostanie przeprowadzona całkowicie profesjonalnie. Każdy zainteresowany jest przykładowym cennikiem może wprowadzić w wyszukiwarce internetowej frazę „liposukcja brzucha cena”.

Liposukcja jest zabiegiem bardzo bezpiecznym. Mimo to są sytuacje, kiedy zabieg nie może zostać wykonany. Zabieg na pewno nie zostanie wykonany u osób o ogólnie złym stanie zdrowia. Również osoby chorujące na cukrzycę, choroby tarczycy, wątroby i nerek nie mają co spodziewać się, że skorzystają z tego zabiegu. Bardzo wyraźnie trzeba podkreślić, że liposukcja nie jest zabiegiem o charakterze odchudzającym. Osoby z naprawdę dużą nadwagę czy wręcz otyłe raczej nie mają szansy na poddanie się temu zabiegowi.

Zafascynował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to przeczytaj bez zwłoki, co jest w najświeższym wpisie (http://www.ursynow-specjalisci.pl/lekarze-specjalisci/dermatolog/) – on również zapewne okaże się warty uwagi!

Efekt lipolizy jest długotrwały. Zniszczone promieniem lasera komórki tłuszczowe nie mają zdolności do odbudowania się. Do tego pacjenci naprawdę szybko mogą wrócić do normalnego funkcjonowania.

You may also like...